Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Rozpis ligy
Mikulášský I
Mikulášský I
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Sporťáci Sporťáci
Škola
ZŠ Dolní Podluží
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
20
Počet branek
11
Starty
25.5. 14:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
25.5. 14:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 1
1 branek
25.5. 12:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
25.5. 10:30
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
25.5. 09:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
13.2. 14:15
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
13.2. 13:45
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 2
1 branek
13.2. 11:45
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
13.2. 10:15
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 1
1 branek
13.2. 09:15
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
5.12. 14:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
5.12. 14:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
5.12. 12:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
5.12. 10:30
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
0 branek
5.12. 09:30
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
9.10. 14:15
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
9.10. 13:45
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 2
1 branek
9.10. 11:45
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
9.10. 10:15
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 2
1 branek
9.10. 09:15
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
1 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Mikulášský I - výsledky
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Modrá kometa BČS
3 : 9
2.B Bílí tygři BČS - 2.A Červená kometa BČS
0 : 3
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.B Bystřické střely BČS
5 : 1
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Bílí tygři BČS
5 : 0
2.B Tygři TGM - 2.A Lvíčci z Chvalčova
4 : 5
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Tygři TGM
0 : 1
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Modrá kometa BČS
0 : 9
2.A Vlci Borci TGM - 2.A Červená kometa BČS
2 : 2
2.A Modrá kometa BČS - 2.A Vlci Borci TGM
5 : 1
2.B Tygři TGM - 2.B Bystřické střely BČS
4 : 1
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.B Bílí tygři BČS
3 : 0
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
3 : 6
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Tygři TGM
3 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Modrá kometa BČS
1 : 7
2.B Tygři TGM - 2.A Červená kometa BČS
3 : 4
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 1
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Bystřické střely BČS
1 : 5
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Bílí tygři BČS
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
0 : 8
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Tygři TGM
10 : 3
Mikulášský I - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2.A Modrá kometa BČS
6
6
0
0
45 : 8
12
2
2.A Lvíčci z Chvalčova
6
4
1
1
26 : 17
9
3
2.A Červená kometa BČS
6
3
1
2
15 : 21
7
4
2.A Vlci Borci TGM
6
2
2
2
10 : 13
6
5
2.B Tygři TGM
6
2
0
4
17 : 23
4
6
2.B Bystřické střely BČS
6
1
0
5
11 : 27
2
7
2.B Bílí tygři BČS
6
1
0
5
3 : 18
2
Tabulka střelců
Libor Vanderka
2.A Modrá kometa BČS
19
Ondřej Adamec
2.A Lvíčci z Chvalčova
15
Veronika Ulrychová
2.A Modrá kometa BČS
13
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.