Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Rozpis ligy
Mikulášský I
Mikulášský I
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Karlačky :-)
Škola
Interaktivní ZŠ Karlova Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Počet startů
31
Počet branek
17
Starty
25.5. 15:30
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
0 : 2
1 branek
25.5. 13:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
25.5. 12:00
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
0 : 2
1 branek
25.5. 11:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
25.5. 08:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
13.2. 15:15
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
0 : 2
1 branek
13.2. 13:15
Karláčci (IZŠ Karlova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
13.2. 11:45
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
13.2. 10:45
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
5.12. 11:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
5.12. 08:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
9.10. 10:45
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
1 : 1
1 branek
30.5. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
30.5. 11:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
30.5. 10:30
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
30.5. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
14.2. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
14.2. 11:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
14.2. 10:30
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
14.2. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
29.11. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
29.11. 11:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
29.11. 10:30
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
29.11. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
27.9. 13:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
0 branek
27.9. 11:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
27.9. 09:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
27.9. 08:30
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
7.6. 13:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
2 : 14
1 branek
7.6. 08:30
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Karláčci (IZŠ Karlova)
13 : 2
1 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Mikulášský I - výsledky
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Modrá kometa BČS
3 : 9
2.B Bílí tygři BČS - 2.A Červená kometa BČS
0 : 3
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.B Bystřické střely BČS
5 : 1
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Bílí tygři BČS
5 : 0
2.B Tygři TGM - 2.A Lvíčci z Chvalčova
4 : 5
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Tygři TGM
0 : 1
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Modrá kometa BČS
0 : 9
2.A Vlci Borci TGM - 2.A Červená kometa BČS
2 : 2
2.A Modrá kometa BČS - 2.A Vlci Borci TGM
5 : 1
2.B Tygři TGM - 2.B Bystřické střely BČS
4 : 1
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.B Bílí tygři BČS
3 : 0
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
3 : 6
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Tygři TGM
3 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Modrá kometa BČS
1 : 7
2.B Tygři TGM - 2.A Červená kometa BČS
3 : 4
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 1
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Bystřické střely BČS
1 : 5
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Bílí tygři BČS
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
0 : 8
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Tygři TGM
10 : 3
Mikulášský I - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2.A Modrá kometa BČS
6
6
0
0
45 : 8
12
2
2.A Lvíčci z Chvalčova
6
4
1
1
26 : 17
9
3
2.A Červená kometa BČS
6
3
1
2
15 : 21
7
4
2.A Vlci Borci TGM
6
2
2
2
10 : 13
6
5
2.B Tygři TGM
6
2
0
4
17 : 23
4
6
2.B Bystřické střely BČS
6
1
0
5
11 : 27
2
7
2.B Bílí tygři BČS
6
1
0
5
3 : 18
2
Tabulka střelců
Libor Vanderka
2.A Modrá kometa BČS
19
Ondřej Adamec
2.A Lvíčci z Chvalčova
15
Veronika Ulrychová
2.A Modrá kometa BČS
13
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.