Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Dolnocerekvická
Havlíčkobrodská školní liga - 2. třídy
Havlíčkobrodská školní liga - 3. třídy
Lipská školní liga - 4.třídy
Lipská školní liga - 5.třídy
Měřínská školní liga - 4. a 5. třídy
Nížkovská školní liga
Velkomeziříčská školní liga 3. a 4. třídy
Žďárská školní liga
Žirovnická školní liga - Kategorie A
Rozpis ligy
Žirovnice 1.12.2012
Žirovnice 1.6.2013
Žirovnice 16.6.2013
1.kolo
2.kolo
Žirovnická školní liga - Kategorie B
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Karličky :-)
Škola
Interaktivní ZŠ Karlova Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
38
Počet branek
28
Starty
25.5. 15:30
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
25.5. 13:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
25.5. 12:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
25.5. 11:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
25.5. 08:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
13.2. 15:15
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
13.2. 13:15
Karlíci (IZŠ Karlova) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
13.2. 11:45
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
13.2. 10:45
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
13.2. 08:15
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
13.2. 08:15
Karlíci (IZŠ Karlova) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
5.12. 15:30
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
5.12. 12:00
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
5.12. 11:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
5.12. 08:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
9.10. 10:45
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
1 : 1
1 branek
30.5. 13:00
ALFA TÝM (ZŠ Seifertova) - Karlíci (IZŠ Karlova)
0 : 2
1 branek
30.5. 11:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
30.5. 10:30
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
30.5. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
14.2. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
14.2. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
29.11. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
29.11. 11:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
29.11. 10:30
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
29.11. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
27.9. 13:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
27.9. 11:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
27.9. 09:30
Karlíci (IZŠ Karlova) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
27.9. 08:30
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Žirovnice 16.6.2013 - výsledky
4. a 5. třída - Strmilov A - 4. a 5. třída - Kamenice n.L. A
5 : 12
4. a 5. třída - Žirovnice A - 4. a 5. třída - Počátky A
12 : 10
4. a 5. třída - Kamenice n.L. A - 4. a 5. třída - Žirovnice A
11 : 11
4. a 5. třída - Jarošov n.N. A - 4. a 5. třída - Strmilov A
16 : 5
4. a 5. třída - Žirovnice A - 4. a 5. třída - Jarošov n.N. A
16 : 8
4. a 5. třída - Počátky A - 4. a 5. třída - Kamenice n.L. A
6 : 10
4. a 5. třída - Jarošov n.N. A - 4. a 5. třída - Počátky A
8 : 7
4. a 5. třída - Strmilov A - 4. a 5. třída - Žirovnice A
4 : 10
4. a 5. třída - Počátky A - 4. a 5. třída - Strmilov A
8 : 6
4. a 5. třída - Kamenice n.L. A - 4. a 5. třída - Jarošov n.N. A
9 : 9
1.kolo - rozpis
Studená A - Studená B
30.11. 09:00
4. a 5. třída - Žirovnice A - 4. a 5. třída - Jarošov n.N. A
30.11. 09:30
Studená B - 4. a 5. třída - Jarošov n.N. A
30.11. 10:00
Studená A - 4. a 5. třída - Žirovnice A
30.11. 10:30
4. a 5. třída - Žirovnice A - Studená B
30.11. 11:00
4. a 5. třída - Jarošov n.N. A - Studená A
30.11. 11:30
Následující turnaje
Žirovnice 16.6.2013 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
4. a 5. třída - Žirovnice A
4
3
1
0
49 : 33
7
2
4. a 5. třída - Kamenice n.L. A
4
2
2
0
42 : 31
6
3
4. a 5. třída - Jarošov n.N. A
4
2
1
1
41 : 37
5
4
4. a 5. třída - Počátky A
4
1
0
3
31 : 36
2
5
4. a 5. třída - Strmilov A
4
0
0
4
20 : 46
0
Tabulka střelců
Kristýna Coufalová
4. a 5. třída - Strmilov A
37
Simona Hronková
4. a 5. třída - Počátky A
9
Michaelle Dúšková
4. a 5. třída - Strmilov A
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.