Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Dolnocerekvická
Havlíčkobrodská školní liga - 2. třídy
Havlíčkobrodská školní liga - 3. třídy
Lipská školní liga - 4.třídy
Lipská školní liga - 5.třídy
Měřínská školní liga - 4. a 5. třídy
Nížkovská školní liga
Velkomeziříčská školní liga 3. a 4. třídy
Žďárská školní liga
Rozpis ligy
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
Žirovnická školní liga - Kategorie A
Žirovnická školní liga - Kategorie B
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
René Gajdůšek
Škola
ZŠ Emila Zátopka
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Počet startů
12
Počet branek
4
Starty
9.4. 13:00
Milada Horáková - Wunder Team
5 : 13
0 branek
9.4. 12:30
Wunder Team - Lubina
14 : 9
0 branek
9.4. 10:30
Alšovka - Wunder Team
6 : 24
1 branek
9.4. 09:00
Wunder Team - Sedmnáctka
12 : 5
1 branek
11.12. 13:00
Milada Horáková - Wunder Team
2 : 9
0 branek
11.12. 12:30
Wunder Team - Lubina
20 : 5
0 branek
11.12. 10:30
Alšovka - Wunder Team
7 : 12
1 branek
11.12. 09:00
Wunder Team - Sedmnáctka
14 : 6
0 branek
13.11. 12:30
Lubina - Wunder Team
5 : 13
0 branek
13.11. 11:00
Wunder Team - Alšovka
17 : 3
0 branek
13.11. 10:00
Sedmnáctka - Wunder Team
5 : 13
0 branek
13.11. 09:30
Wunder Team - Milada Horáková
10 : 3
1 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1.kolo - výsledky
Nížkov A - Švermova B
7 : 9
ZŠ Nové Veselí A - Hamry n. Sázavou starší
5 : 9
Švermova A - Palachova A
2 : 14
Švermova B - Palachova A
4 : 12
Hamry n. Sázavou starší - Švermova A
3 : 10
Nížkov A - ZŠ Nové Veselí A
8 : 11
ZŠ Nové Veselí A - Švermova B
15 : 1
Švermova A - Nížkov A
5 : 10
Palachova A - Hamry n. Sázavou starší
8 : 8
Švermova B - Hamry n. Sázavou starší
4 : 11
Nížkov A - Palachova A
4 : 6
ZŠ Nové Veselí A - Švermova A
3 : 9
Švermova A - Švermova B
3 : 5
Palachova A - ZŠ Nové Veselí A
6 : 7
Hamry n. Sázavou starší - Nížkov A
6 : 6
2.kolo - rozpis
Hamry n. Sázavou starší - ZŠ Nové Veselí A
9 : 9
Švermova A - Palachova A
1 : 9
Švermova B - Nížkov A
1 : 5
ZŠ Nové Veselí A - Nížkov A
9 : 6
Palachova A - Švermova B
11 : 1
Hamry n. Sázavou starší - Švermova A
6 : 4
Švermova A - ZŠ Nové Veselí A
9 : 14
Švermova B - Hamry n. Sázavou starší
0 : 10
Nížkov A - Palachova A
2 : 7
ZŠ Nové Veselí A - Palachova A
9 : 3
Hamry n. Sázavou starší - Nížkov A
11 : 8
Švermova A - Švermova B
5 : 3
Švermova B - ZŠ Nové Veselí A
2 : 11
Nížkov A - Švermova A
10 : 5
Palachova A - Hamry n. Sázavou starší
6 : 3
Následující turnaje
1.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Palachova A
5
3
1
1
46 : 25
7
2
Hamry n. Sázavou starší
5
2
2
1
37 : 33
6
3
ZŠ Nové Veselí A
5
3
0
2
41 : 33
6
4
Švermova B
5
2
0
3
23 : 48
4
5
Švermova A
5
2
0
3
29 : 35
4
6
Nížkov A
5
1
1
3
35 : 37
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.