Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Dolnocerekvická
Havlíčkobrodská školní liga - 2. třídy
Havlíčkobrodská školní liga - 3. třídy
Lipská školní liga - 4.třídy
Lipská školní liga - 5.třídy
Měřínská školní liga - 4. a 5. třídy
Nížkovská školní liga
Velkomeziříčská školní liga 3. a 4. třídy
Rozpis ligy
Třetí turnaj
Čtvrtý turnaj
První turnaj I.
První turnaj II.
Duhý turnaj I.
Duhý turnaj II.
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
Žďárská školní liga
Žirovnická školní liga - Kategorie A
Žirovnická školní liga - Kategorie B
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Velké Dračice :-)
Škola
ZŠ a MŠ Bratislavská Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
43
Počet branek
50
Starty
25.5. 14:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
1 : 1
1 branek
25.5. 11:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
25.5. 11:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
25.5. 09:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
13.2. 14:45
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
13.2. 13:45
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
1 branek
13.2. 11:15
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
13.2. 10:45
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
13.2. 08:45
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
5.12. 15:00
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
5.12. 14:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
1 branek
5.12. 11:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
5.12. 11:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
5.12. 09:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
9.10. 14:45
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
1 : 1
1 branek
9.10. 13:45
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
1 branek
9.10. 11:15
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
9.10. 10:45
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
9.10. 08:45
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
30.5. 12:30
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
30.5. 12:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
1 branek
30.5. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
30.5. 08:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - ALFA TÝM (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
14.2. 12:30
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
14.2. 11:30
ALFA TÝM (ZŠ Seifertova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
14.2. 11:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Karlíci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
14.2. 09:00
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
29.11. 12:30
Žraloci (ZŠ Náměstí) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
29.11. 12:00
Velký DRAK (ZŠ Bratislavská) - Edisoni (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
29.11. 10:00
Karlíci (IZŠ Karlova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Duhý turnaj II. - výsledky
Hyneny - Zebry
--
Vlci - Lvi
--
Zebry - Vlci
--
Vlčata - Hyneny
--
Vlci - Vlčata
--
Lvi - Zebry
--
Vlčata - Lvi
--
Hyneny - Vlci
--
Lvi - Hyneny
--
Zebry - Vlčata
--
1.kolo - rozpis
Žraloci - Zebry
6 : 1
Vlci - Buldoci
6 : 4
Zebry - Buldoci
2 : 8
Žraloci - Vlci
3 : 3
Vlci - Zebry
7 : 2
Buldoci - Žraloci
6 : 2
Následující turnaje
Duhý turnaj II. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hyneny
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Lvi
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Vlci
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Vlčata
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Zebry
4
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.