Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
Rozpis ligy
2.kolo
3. kolo
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Nikolas Balvín
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
18
Počet branek
31
Starty
14.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 5
0 branek
14.5. 11:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 9
1 branek
14.5. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
14.5. 08:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 19
0 branek
9.4. 12:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
23 : 4
1 branek
9.4. 11:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 19
5 branek
9.4. 10:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
29 : 4
4 branek
9.4. 08:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
1 branek
20.3. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
1 branek
20.3. 10:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
16 : 2
1 branek
20.3. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
0 : 16
3 branek
20.3. 08:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 11
1 branek
12.12. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 3
1 branek
12.12. 09:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 16
2 branek
12.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
3 branek
21.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 25
1 branek
21.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
22 : 1
4 branek
21.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
2.kolo - výsledky
Zmije - Dysnylenďáci
10 : 4
Morčata - Dysnylenďáci
7 : 6
Borečtí lvíčci - Zmije
6 : 7
Zmije - Lvíčata
7 : 6
Dysnylenďáci - Borečtí lvíčci
7 : 0
Morčata - Borečtí lvíčci
4 : 2
Lvíčata - Dysnylenďáci
10 : 3
Zmije - Morčata
5 : 2
Borečtí lvíčci - Lvíčata
5 : 5
3. kolo - rozpis
Lvíčata - Morčata
16.12. 12:30
Mláďata - Borečtí lvíčci
16.12. 13:00
Dysnylenďáci - Zmije
16.12. 13:30
Dysnylenďáci - Morčata
16.12. 14:00
Borečtí lvíčci - Zmije
16.12. 14:30
Mláďata - Lvíčata
16.12. 15:00
Morčata - Mláďata
16.12. 15:30
Zmije - Lvíčata
16.12. 16:00
Dysnylenďáci - Borečtí lvíčci
16.12. 16:30
Zmije - Morčata
16.12. 18:30
Dysnylenďáci - Mláďata
16.12. 19:00
Borečtí lvíčci - Lvíčata
16.12. 19:30
Následující turnaje
2.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zmije
4
4
0
0
29 : 18
8
2
Morčata
3
2
0
1
13 : 13
4
3
Lvíčata
3
1
1
1
21 : 15
3
4
Dysnylenďáci
4
1
0
3
20 : 27
2
5
Borečtí lvíčci
4
0
1
3
13 : 23
1
Tabulka střelců
Cristian Jenča
Zmije
11
Filip Hnízdil
Dysnylenďáci
11
Jan Beneš
Morčata
7
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.