Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
Rozpis ligy
2.kolo
3. kolo
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Šimon Jakubu
Škola
ZŠ Mořkov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Počet startů
23
Počet branek
19
Starty
15.6. 14:30
Starojičané - Ogaři
30 : 13
2 branek
15.6. 13:00
Ogaři - Dlouháni
26 : 20
0 branek
15.6. 11:30
Red Bull - Ogaři
14 : 28
0 branek
15.6. 10:00
Ogaři - Oceláři
21 : 0
0 branek
15.6. 08:30
Černí tygři - Ogaři
14 : 19
0 branek
12.12. 15:30
Ogaři - Tygři "B"
26 : 7
4 branek
12.12. 13:00
Suchdol 2 - Ogaři
7 : 37
2 branek
12.12. 12:30
Suchdol 1 - Ogaři
2 : 23
4 branek
12.12. 10:30
Ogaři - Surikaty
20 : 21
0 branek
12.12. 09:00
Tygři "A" - Ogaři
20 : 20
2 branek
24.10. 13:30
Ogaři - LM
19 : 5
0 branek
24.10. 11:30
Pumy - Ogaři
1 : 34
1 branek
24.10. 09:00
Černí tygři - Ogaři
12 : 15
2 branek
21.5. 13:30
Tygři 68 - Mořkovjané
11 : 8
0 branek
21.5. 12:00
Mořkovjané - Surikaty
11 : 21
1 branek
21.5. 11:00
MHM - Mořkovjané
13 : 12
1 branek
21.5. 10:30
Mořkovjané - Ogaři
5 : 24
0 branek
10.4. 12:00
Red Dragons - Mořkovjané
9 : 9
0 branek
10.4. 11:00
Mořkovjané - Tygříci
3 : 15
0 branek
10.4. 09:30
Mořkovjané - Ogaři
7 : 21
0 branek
28.11. 11:10
Mořkovjané - Amatéři
7 : 7
0 branek
28.11. 10:45
Mořkovjané - Pumy
2 : 15
0 branek
28.11. 09:55
Mořkovjané - Ogaři
1 : 15
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
2.kolo - výsledky
Zmije - Dysnylenďáci
10 : 4
Morčata - Dysnylenďáci
7 : 6
Borečtí lvíčci - Zmije
6 : 7
Zmije - Lvíčata
7 : 6
Dysnylenďáci - Borečtí lvíčci
7 : 0
Morčata - Borečtí lvíčci
4 : 2
Lvíčata - Dysnylenďáci
10 : 3
Zmije - Morčata
5 : 2
Borečtí lvíčci - Lvíčata
5 : 5
3. kolo - rozpis
Lvíčata - Morčata
16.12. 12:30
Mláďata - Borečtí lvíčci
16.12. 13:00
Dysnylenďáci - Zmije
16.12. 13:30
Dysnylenďáci - Morčata
16.12. 14:00
Borečtí lvíčci - Zmije
16.12. 14:30
Mláďata - Lvíčata
16.12. 15:00
Morčata - Mláďata
16.12. 15:30
Zmije - Lvíčata
16.12. 16:00
Dysnylenďáci - Borečtí lvíčci
16.12. 16:30
Zmije - Morčata
16.12. 18:30
Dysnylenďáci - Mláďata
16.12. 19:00
Borečtí lvíčci - Lvíčata
16.12. 19:30
Následující turnaje
2.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zmije
4
4
0
0
29 : 18
8
2
Morčata
3
2
0
1
13 : 13
4
3
Lvíčata
3
1
1
1
21 : 15
3
4
Dysnylenďáci
4
1
0
3
20 : 27
2
5
Borečtí lvíčci
4
0
1
3
13 : 23
1
Tabulka střelců
Cristian Jenča
Zmije
11
Filip Hnízdil
Dysnylenďáci
11
Jan Beneš
Morčata
7
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.