Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Rozpis ligy
Velikonoční turnaj 4
Jarní turnaj 4
Velikonoční turnaj A
Velikonoční turnaj B
Velikonoční turnaj finále
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Jakub Rybář
Škola
ZŠ Žižkov, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
18
Počet branek
10
Starty
14.5. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
23 : 1
0 branek
14.5. 11:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 23
1 branek
14.5. 11:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 9
1 branek
14.5. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 21
0 branek
9.4. 11:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 21
0 branek
9.4. 10:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
27 : 8
1 branek
9.4. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 29
0 branek
9.4. 08:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
2 branek
20.3. 12:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 25
0 branek
20.3. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
0 branek
20.3. 09:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
10 : 25
2 branek
20.3. 08:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
33 : 1
0 branek
12.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
37 : 4
0 branek
12.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 20
0 branek
12.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
1 branek
21.11. 10:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 28
2 branek
21.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
25 : 4
0 branek
21.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Velikonoční turnaj finále - výsledky
4.B Černí draci TGM - 4.A Červení panteři z Chvalčova
1 : 1
4.A Červení panteři z Chvalčova - 4.C Černí sokoli TGM
9 : 11
4.B Černí draci TGM - 4.C Černí sokoli TGM
7 : 8
4.A Rosomáci BČS - 4.A Červení panteři z Chvalčova
9 : 10
4.B Černí draci TGM - 4.A Rosomáci BČS
8 : 7
Velikonoční turnaj finále - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
4.C Černí sokoli TGM
2
2
0
0
19 : 16
4
2
4.B Černí draci TGM
3
1
1
1
16 : 16
3
3
4.A Červení panteři z Chvalčova
3
1
1
1
20 : 21
3
4
4.A Rosomáci BČS
2
0
0
2
16 : 18
0
Tabulka střelců
Patrik Čech
4.A Červení panteři z Chvalčova
43
Filip Navrátil
4.C Černí sokoli TGM
43
Václav Matela
4.B Černí draci TGM
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.