Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Rozpis ligy
Velikonoční turnaj 4
Jarní turnaj 4
Velikonoční turnaj A
Velikonoční turnaj B
Velikonoční turnaj finále
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Martina Kašparová
Škola
ZŠ T.G.Masaryka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
12
Počet branek
2
Starty
14.5. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
23 : 1
0 branek
14.5. 12:00
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
2 : 7
0 branek
14.5. 10:00
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
6 : 2
0 branek
14.5. 08:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 19
1 branek
9.4. 12:45
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
6 : 14
0 branek
9.4. 10:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
29 : 4
0 branek
9.4. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 29
1 branek
9.4. 08:15
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
10 : 7
0 branek
20.3. 12:45
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
8 : 13
0 branek
20.3. 10:45
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
14 : 6
0 branek
20.3. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
0 : 16
0 branek
20.3. 08:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
33 : 1
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Velikonoční turnaj B - výsledky
4.C Černí sokoli TGM - 4.B Zelení aligátoři TGM
15 : 2
4.A Red Team z Loukova - 4.A Rosomáci BČS
7 : 8
4.B Zelení aligátoři TGM - 4.A Red Team z Loukova
0 : 14
4.A Borky TGM - 4.C Černí sokoli TGM
4 : 15
4.A Red Team z Loukova - 4.A Borky TGM
3 : 3
4.A Rosomáci BČS - 4.B Zelení aligátoři TGM
11 : 2
4.A Borky TGM - 4.A Rosomáci BČS
2 : 13
4.C Černí sokoli TGM - 4.A Red Team z Loukova
11 : 2
4.A Rosomáci BČS - 4.C Černí sokoli TGM
5 : 8
4.B Zelení aligátoři TGM - 4.A Borky TGM
4 : 7
Velikonoční turnaj finále - rozpis
4.B Černí draci TGM - 4.A Červení panteři z Chvalčova
1 : 1
4.A Červení panteři z Chvalčova - 4.C Černí sokoli TGM
9 : 11
4.B Černí draci TGM - 4.C Černí sokoli TGM
7 : 8
4.A Rosomáci BČS - 4.A Červení panteři z Chvalčova
9 : 10
4.B Černí draci TGM - 4.A Rosomáci BČS
8 : 7
Následující turnaje
Velikonoční turnaj B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
4.C Černí sokoli TGM
4
4
0
0
49 : 13
8
2
4.A Rosomáci BČS
4
3
0
1
37 : 19
6
3
4.A Red Team z Loukova
4
1
1
2
26 : 22
3
4
4.A Borky TGM
4
1
1
2
16 : 35
3
5
4.B Zelení aligátoři TGM
4
0
0
4
8 : 47
0
Tabulka střelců
Patrik Čech
4.A Červení panteři z Chvalčova
43
Filip Navrátil
4.C Černí sokoli TGM
43
Václav Matela
4.B Černí draci TGM
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.