Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Rozpis ligy
Velikonoční turnaj 4
Jarní turnaj 4
Velikonoční turnaj A
Velikonoční turnaj B
Velikonoční turnaj finále
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Bílý tygři :-)
Škola
ZŠ Seifertova Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
44
Počet branek
33
Starty
25.5. 14:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
2 : 0
0 branek
25.5. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
25.5. 11:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
25.5. 10:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
25.5. 08:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
13.2. 14:15
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
13.2. 12:45
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
13.2. 11:15
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
13.2. 09:45
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
13.2. 08:15
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
5.12. 14:30
Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
5.12. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
5.12. 11:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
5.12. 10:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
0 branek
5.12. 08:30
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
9.10. 14:15
Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
9.10. 12:45
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
9.10. 11:15
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
9.10. 09:45
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
1 branek
9.10. 08:15
Karláčci (IZŠ Karlova) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
30.5. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
30.5. 11:00
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
30.5. 09:30
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
2 : 0
1 branek
30.5. 08:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
14.2. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
1 branek
14.2. 11:00
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
1 : 1
0 branek
14.2. 09:30
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
1 : 1
0 branek
14.2. 08:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
29.11. 13:00
Bílý tygři (ZŠ Seifertova) - Karláčci (IZŠ Karlova)
2 : 0
0 branek
29.11. 11:00
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Velikonoční turnaj B - výsledky
4.C Černí sokoli TGM - 4.B Zelení aligátoři TGM
15 : 2
4.A Red Team z Loukova - 4.A Rosomáci BČS
7 : 8
4.B Zelení aligátoři TGM - 4.A Red Team z Loukova
0 : 14
4.A Borky TGM - 4.C Černí sokoli TGM
4 : 15
4.A Red Team z Loukova - 4.A Borky TGM
3 : 3
4.A Rosomáci BČS - 4.B Zelení aligátoři TGM
11 : 2
4.A Borky TGM - 4.A Rosomáci BČS
2 : 13
4.C Černí sokoli TGM - 4.A Red Team z Loukova
11 : 2
4.A Rosomáci BČS - 4.C Černí sokoli TGM
5 : 8
4.B Zelení aligátoři TGM - 4.A Borky TGM
4 : 7
Velikonoční turnaj finále - rozpis
4.B Černí draci TGM - 4.A Červení panteři z Chvalčova
1 : 1
4.A Červení panteři z Chvalčova - 4.C Černí sokoli TGM
9 : 11
4.B Černí draci TGM - 4.C Černí sokoli TGM
7 : 8
4.A Rosomáci BČS - 4.A Červení panteři z Chvalčova
9 : 10
4.B Černí draci TGM - 4.A Rosomáci BČS
8 : 7
Následující turnaje
Velikonoční turnaj B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
4.C Černí sokoli TGM
4
4
0
0
49 : 13
8
2
4.A Rosomáci BČS
4
3
0
1
37 : 19
6
3
4.A Red Team z Loukova
4
1
1
2
26 : 22
3
4
4.A Borky TGM
4
1
1
2
16 : 35
3
5
4.B Zelení aligátoři TGM
4
0
0
4
8 : 47
0
Tabulka střelců
Patrik Čech
4.A Červení panteři z Chvalčova
43
Filip Navrátil
4.C Černí sokoli TGM
43
Václav Matela
4.B Černí draci TGM
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.