Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Rozpis ligy
Velikonoční turnaj 4
Jarní turnaj 4
Velikonoční turnaj A
Velikonoční turnaj B
Velikonoční turnaj finále
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
ZŠ Horka 1
Škola
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2013
Počet startů
15
Počet branek
62
Starty
16.4. 10:30
ZŠ Holečkova2 - ZŠ Horka nad Moravou
17 : 12
0 branek
16.4. 09:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
19 : 10
0 branek
16.4. 08:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
19 : 17
0 branek
23.3. 04:30
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
1 : 22
0 branek
23.3. 03:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova2
19 : 4
0 branek
23.3. 02:00
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
18 : 21
0 branek
23.3. 01:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
12 : 10
0 branek
21.3. 12:30
ZŠ 8. května - ZŠ Horka nad Moravou
8 : 12
12 branek
21.3. 11:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
16 : 13
16 branek
21.3. 10:00
ZŠ Nedvědova - ZŠ Horka nad Moravou
10 : 9
9 branek
21.3. 09:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
8 : 7
8 branek
1.3. 13:00
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
16 : 9
9 branek
1.3. 12:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
1 : 6
1 branek
1.3. 10:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
17 : 3
3 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Jarní turnaj 4 - výsledky
Velikonoční turnaj A - rozpis
4.A Blue Tigers z Loukova - 4.C Černé pumy TGM
6 : 9
4.B Modří žraloci BČS - 4.A Červení panteři z Chvalčova
7 : 12
4.A Dobří mistři TGM - 4.B Černí draci TGM
4 : 11
4.C Černé pumy TGM - 4.B Černí draci TGM
3 : 13
4.A Červení panteři z Chvalčova - 4.A Dobří mistři TGM
10 : 4
4.A Blue Tigers z Loukova - 4.B Modří žraloci BČS
1 : 4
4.B Modří žraloci BČS - 4.C Černé pumy TGM
14 : 1
4.A Dobří mistři TGM - 4.A Blue Tigers z Loukova
4 : 2
4.B Černí draci TGM - 4.A Červení panteři z Chvalčova
10 : 8
4.C Černé pumy TGM - 4.A Červení panteři z Chvalčova
4 : 17
4.A Blue Tigers z Loukova - 4.B Černí draci TGM
1 : 15
4.B Modří žraloci BČS - 4.A Dobří mistři TGM
7 : 7
4.A Dobří mistři TGM - 4.C Černé pumy TGM
12 : 0
4.B Černí draci TGM - 4.B Modří žraloci BČS
13 : 8
4.A Červení panteři z Chvalčova - 4.A Blue Tigers z Loukova
9 : 6
Následující turnaje
Tabulka střelců
Patrik Čech
4.A Červení panteři z Chvalčova
43
Filip Navrátil
4.C Černí sokoli TGM
43
Václav Matela
4.B Černí draci TGM
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.