Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Rozpis ligy
Velikonoční turnaj 4
Jarní turnaj 4
Velikonoční turnaj A
Velikonoční turnaj B
Velikonoční turnaj finále
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Lukáš Gutwirth
Škola
ZŠ Pohůrecká
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
57
Počet branek
0
Starty
9.4. 10:30
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 2 (Tygři)
8 : 5
0 branek
9.4. 10:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
7 : 8
0 branek
27.2. 12:00
Borovany 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
1 : 8
0 branek
27.2. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 1 (Štiky)
6 : 4
0 branek
27.2. 09:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 7
0 branek
27.2. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
9 : 1
0 branek
11.12. 12:00
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 2 (Tygři)
15 : 2
0 branek
11.12. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
11 : 7
0 branek
11.12. 09:30
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
18 : 6
0 branek
11.12. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
5 : 9
0 branek
21.11. 12:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 6
0 branek
21.11. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 1
7 : 8
0 branek
21.11. 09:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
11 : 4
0 branek
21.11. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 11
0 branek
14.5. 10:45
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 3
0 branek
14.5. 09:45
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
6 : 2
0 branek
14.5. 08:15
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Dobrá Voda 3
6 : 2
0 branek
9.4. 12:00
Dukelská 3 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 7
0 branek
9.4. 11:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 3 (Draci)
4 : 3
0 branek
9.4. 09:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
3 : 4
0 branek
9.4. 08:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
6 : 2
0 branek
5.3. 13:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Borovany 3
7 : 5
0 branek
5.3. 11:15
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
8 : 10
0 branek
5.3. 09:15
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
9 : 1
0 branek
18.12. 10:30
Pohůrecká 4 (Pohůrka) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 6
0 branek
18.12. 09:00
Grünwaldova 3 (Monstři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
7 : 6
0 branek
18.12. 08:30
Grünwaldova 4 (Blesci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 10
0 branek
Zpět
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Velikonoční turnaj 4 - výsledky
Jarní turnaj 4 - rozpis
Následující turnaje
Tabulka střelců
Patrik Čech
4.A Červení panteři z Chvalčova
43
Filip Navrátil
4.C Černí sokoli TGM
43
Václav Matela
4.B Černí draci TGM
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.