Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
GOLDEN LEAGUE A 2015
GOLDEN LEAGUE B 2015
GOLDEN LEAGUE C 2015
Rozpis ligy
únor 2015
Březen 2015
duben2015
GOLDEN LEAGUE D 2015
Liga Českého středohoří - starší
Liga Českého středohoří 1 - 3 třída
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 modrá skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 modrá skupina
RHC CUP 2015
Ústecká ŠL mladší 2014/15
Ústecká ŠL starší 2014/15
Zlínský kraj
Jan Kail
Škola
ZŠ Žižkov, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
18
Počet branek
48
Starty
14.5. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
23 : 1
3 branek
14.5. 11:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 23
1 branek
14.5. 11:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 9
0 branek
14.5. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 21
4 branek
9.4. 11:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 21
6 branek
9.4. 10:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
27 : 8
4 branek
9.4. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 29
9 branek
9.4. 08:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
4 branek
20.3. 12:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 25
3 branek
20.3. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
1 branek
20.3. 09:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
10 : 25
0 branek
20.3. 08:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
33 : 1
2 branek
12.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
37 : 4
1 branek
12.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 20
5 branek
12.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
3 branek
21.11. 10:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 28
2 branek
21.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
25 : 4
0 branek
21.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
únor 2015 - výsledky
MAMUTI LITOMĚŘICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
14 : 14
HC Draci Třebenice - Lions Třebenice
7 : 14
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
9 : 11
SRŠNI LITOMĚŘICE - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
23 : 7
Lions Třebenice - CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
13 : 20
MAMUTI LITOMĚŘICE - HC Draci Třebenice
13 : 18
HC Draci Třebenice - SRŠNI LITOMĚŘICE
12 : 16
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE - MAMUTI LITOMĚŘICE
11 : 11
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - Lions Třebenice
10 : 10
SRŠNI LITOMĚŘICE - Lions Třebenice
9 : 10
MAMUTI LITOMĚŘICE - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
23 : 15
HC Draci Třebenice - CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
8 : 12
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
11 : 13
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - HC Draci Třebenice
16 : 21
Lions Třebenice - MAMUTI LITOMĚŘICE
11 : 14
Březen 2015 - rozpis
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
11 : 11
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - Lions Třebenice
11 : 16
SRŠNI LITOMĚŘICE - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
25 : 12
MAMUTI LITOMĚŘICE - CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
10 : 11
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - MAMUTI LITOMĚŘICE
18 : 20
Lions Třebenice - SRŠNI LITOMĚŘICE
11 : 18
MAMUTI LITOMĚŘICE - Lions Třebenice
5 : 15
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
15 : 16
Lions Třebenice - CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
18 : 17
SRŠNI LITOMĚŘICE - MAMUTI LITOMĚŘICE
11 : 12
Následující turnaje
únor 2015 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SRŠNI LITOMĚŘICE
5
3
1
1
75 : 54
7
2
MAMUTI LITOMĚŘICE
5
2
2
1
75 : 69
6
3
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
5
2
1
2
63 : 56
5
4
Lions Třebenice
5
2
1
2
58 : 60
5
5
HC Draci Třebenice
5
2
0
3
66 : 71
4
6
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
5
1
1
3
59 : 86
3
Tabulka střelců
Tomáš Král
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
96
Vít Kozel
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
70
Martin Melen
SRŠNI LITOMĚŘICE
67
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.