Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
GOLDEN LEAGUE A 2015
Rozpis ligy
ÚNOR 2015
duben2015
GOLDEN LEAGUE B 2015
GOLDEN LEAGUE C 2015
GOLDEN LEAGUE D 2015
Liga Českého středohoří - starší
Liga Českého středohoří 1 - 3 třída
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 modrá skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 modrá skupina
RHC CUP 2015
Ústecká ŠL mladší 2014/15
Ústecká ŠL starší 2014/15
Zlínský kraj
Šimon Trpišovský
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2013
Počet startů
18
Počet branek
85
Starty
14.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 5
0 branek
14.5. 11:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 9
3 branek
14.5. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
14.5. 08:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 19
5 branek
9.4. 12:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
23 : 4
6 branek
9.4. 11:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 19
2 branek
9.4. 10:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
29 : 4
6 branek
9.4. 08:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
4 branek
20.3. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
7 branek
20.3. 10:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
16 : 2
9 branek
20.3. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
0 : 16
4 branek
20.3. 08:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 11
11 branek
12.12. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 3
3 branek
12.12. 09:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 16
4 branek
12.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
3 branek
21.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 25
5 branek
21.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
22 : 1
8 branek
21.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
3 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
ÚNOR 2015 - výsledky
HAPPY BOYS I - STŘELCI TEREZÍN
8 : 8
HAPPY BOYS II - VALOUNI LITOMĚŘICE
9 : 9
STŘELCI TEREZÍN - HAPPY BOYS II
14 : 4
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - HAPPY BOYS I
7 : 20
HAPPY BOYS II - ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
7 : 15
VALOUNI LITOMĚŘICE - STŘELCI TEREZÍN
6 : 15
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - VALOUNI LITOMĚŘICE
8 : 7
HAPPY BOYS I - HAPPY BOYS II
15 : 8
VALOUNI LITOMĚŘICE - HAPPY BOYS I
4 : 26
STŘELCI TEREZÍN - ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
10 : 5
duben2015 - rozpis
HAPPY BOYS I - STŘELCI TEREZÍN
16 : 7
HAPPY BOYS II - VALOUNI LITOMĚŘICE
8 : 14
STŘELCI TEREZÍN - HAPPY BOYS II
8 : 7
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - HAPPY BOYS I
7 : 14
HAPPY BOYS II - ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
7 : 12
VALOUNI LITOMĚŘICE - STŘELCI TEREZÍN
8 : 8
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - VALOUNI LITOMĚŘICE
11 : 16
HAPPY BOYS I - HAPPY BOYS II
12 : 4
VALOUNI LITOMĚŘICE - HAPPY BOYS I
7 : 19
STŘELCI TEREZÍN - ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
11 : 8
Následující turnaje
ÚNOR 2015 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HAPPY BOYS I
4
3
1
0
69 : 27
7
2
STŘELCI TEREZÍN
4
3
1
0
47 : 23
7
3
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
4
2
0
2
35 : 44
4
4
HAPPY BOYS II
4
0
1
3
28 : 53
1
5
VALOUNI LITOMĚŘICE
4
0
1
3
26 : 58
1
Tabulka střelců
Jakub Nase
HAPPY BOYS I
67
Tomáš Vodička
STŘELCI TEREZÍN
36
Miroslav Procházka
HAPPY BOYS I
33
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.