Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
2012/2013 ČB - 1.-3. třídy
2012/2013 ČB - 4.-5. třídy
2013/2014 ČB - 1.-3. třídy
2013/2014 ČB - 4.-5. třídy
2013-2014 TŘ
2013-2014 TŘ - 1.-3. třídy
2013-2014 TŘ - 4.-5. třídy
2014/2015 ČB - 1.-3. třídy
2014/2015 ČB - 4.-5. třídy
2014/2015 Jindřichohradecká liga
Rozpis ligy
4.-5. třídy - 1.kolo skupina II
4.-5. třídy - 1.kolo skupina I
1.-3. třídy - 1.kolo
4.-5. třídy - 1.kolo o umístění
4.-5. třídy - 2.kolo skupina I
4.-5. třídy - 2.kolo skupina II
4.-5. třídy - 2.kolo o umístění
1.-3. třídy - 2.kolo
1.-3. třídy - 3.kolo
4.-5. třídy - 3.kolo
1.-3. třídy - 4.kolo
4.-5. třídy - 4.kolo skupina I
4.-5. třídy - 4.kolo skupina II
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Daniel Kahánek
Škola
ZŠ Kopřivnice - Mniší
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
12
Počet branek
5
Starty
10.4. 13:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
17 : 7
0 branek
10.4. 12:30
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Npor. Loma Příbor
5 : 13
0 branek
10.4. 10:30
ZŠ MŠ Trojanovice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
12 : 16
0 branek
27.1. 13:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
10 : 4
0 branek
27.1. 12:30
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ MŠ Trojanovice
3 : 9
0 branek
27.1. 10:30
ZŠ Štramberk - ZŠ Kopřivnice - Mniší
15 : 1
0 branek
12.12. 11:00
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Štramberk
3 : 9
0 branek
12.12. 10:30
ZŠ MŠ Trojanovice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
6 : 4
1 branek
12.12. 09:30
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
5 : 6
1 branek
14.11. 11:00
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Štramberk
2 : 11
1 branek
14.11. 10:30
ZŠ MŠ Trojanovice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
9 : 5
2 branek
14.11. 09:30
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
4 : 11
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění - výsledky
Rafani (6.ZŠ) - Černé pumy (3.ZŠ)
7 : 8
Hvězdná šestka (6.ZŠ) - Sluníčka
10 : 7
Růžová prasátka (2.ZŠ) - Střelci (2.ZŠ)
12 : 11
Borci ze trojky (3.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
12 : 9
Tabulka střelců
Tereza Camrdová
Draci (3.ZŠ)
50
Vendula Častová
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
45
Adéla Brabcová
Borci ze trojky (3.ZŠ)
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.