Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
2012/2013 ČB - 1.-3. třídy
2012/2013 ČB - 4.-5. třídy
2013/2014 ČB - 1.-3. třídy
2013/2014 ČB - 4.-5. třídy
2013-2014 TŘ
2013-2014 TŘ - 1.-3. třídy
2013-2014 TŘ - 4.-5. třídy
2014/2015 ČB - 1.-3. třídy
2014/2015 ČB - 4.-5. třídy
2014/2015 Jindřichohradecká liga
Rozpis ligy
4.-5. třídy - 1.kolo skupina II
4.-5. třídy - 1.kolo skupina I
1.-3. třídy - 1.kolo
4.-5. třídy - 1.kolo o umístění
4.-5. třídy - 2.kolo skupina I
4.-5. třídy - 2.kolo skupina II
4.-5. třídy - 2.kolo o umístění
1.-3. třídy - 2.kolo
1.-3. třídy - 3.kolo
4.-5. třídy - 3.kolo
1.-3. třídy - 4.kolo
4.-5. třídy - 4.kolo skupina I
4.-5. třídy - 4.kolo skupina II
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
- Lerch
Škola
CZŠ Rudolfovská
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
36
Počet branek
0
Starty
29.4. 15:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
6 : 10
0 branek
29.4. 13:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
3 : 7
0 branek
29.4. 12:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
11 : 4
0 branek
29.4. 10:00
Borovany 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
7 : 7
0 branek
29.4. 09:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
15 : 21
0 branek
11.3. 11:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
3 : 15
0 branek
11.3. 09:30
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
12 : 8
0 branek
11.3. 09:00
Dukelská 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 12
0 branek
28.1. 15:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 7
0 branek
28.1. 13:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 5
0 branek
28.1. 12:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Borovany 1
3 : 8
0 branek
28.1. 10:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
10 : 11
0 branek
28.1. 09:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
13 : 8
0 branek
1.1. 12:30
Borovany 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
9 : 1
0 branek
1.1. 11:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 0
0 branek
1.1. 10:00
Dobrá Voda 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
4 : 1
0 branek
1.1. 09:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Grünwaldova 2 (Piraně)
3 : 2
0 branek
10.12. 11:30
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
10 : 5
0 branek
10.12. 10:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Dobrá Voda 1
3 : 10
0 branek
10.12. 09:00
Grünwaldova 2 (Piraně) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
3 : 14
0 branek
10.12. 08:30
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
3 : 12
0 branek
11.11. 13:45
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
3 : 2
0 branek
17.6. 17:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Rudolfovská 3 (Draci)
1 : 5
0 branek
17.6. 16:30
Dukelská 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
0 : 4
0 branek
17.6. 15:00
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Grünwaldova 4 (Blesci)
0 : 4
0 branek
17.6. 13:00
Grünwaldova 3 (Monstři) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
3 : 1
0 branek
17.6. 12:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 2
0 branek
17.6. 09:30
Dobrá Voda 2 - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
0 : 6
0 branek
27.2. 09:30
Rudolfovská 3 (Draci) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
9 : 5
0 branek
27.2. 09:00
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 6
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění - výsledky
Rafani (6.ZŠ) - Černé pumy (3.ZŠ)
7 : 8
Hvězdná šestka (6.ZŠ) - Sluníčka
10 : 7
Růžová prasátka (2.ZŠ) - Střelci (2.ZŠ)
12 : 11
Borci ze trojky (3.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
12 : 9
Tabulka střelců
Tereza Camrdová
Draci (3.ZŠ)
50
Vendula Častová
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
45
Adéla Brabcová
Borci ze trojky (3.ZŠ)
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.