Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
2012/2013 ČB - 1.-3. třídy
2012/2013 ČB - 4.-5. třídy
2013/2014 ČB - 1.-3. třídy
2013/2014 ČB - 4.-5. třídy
2013-2014 TŘ
2013-2014 TŘ - 1.-3. třídy
2013-2014 TŘ - 4.-5. třídy
2014/2015 ČB - 1.-3. třídy
2014/2015 ČB - 4.-5. třídy
2014/2015 Jindřichohradecká liga
Rozpis ligy
4.-5. třídy - 1.kolo skupina II
4.-5. třídy - 1.kolo skupina I
1.-3. třídy - 1.kolo
4.-5. třídy - 1.kolo o umístění
4.-5. třídy - 2.kolo skupina I
4.-5. třídy - 2.kolo skupina II
4.-5. třídy - 2.kolo o umístění
1.-3. třídy - 2.kolo
1.-3. třídy - 3.kolo
4.-5. třídy - 3.kolo
1.-3. třídy - 4.kolo
4.-5. třídy - 4.kolo skupina I
4.-5. třídy - 4.kolo skupina II
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Jakub Niček
Škola
ZŠ Pohůrecká
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
33
Počet branek
0
Starty
29.4. 14:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Borovany 1
5 : 9
0 branek
29.4. 14:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
13 : 12
0 branek
29.4. 12:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 7
0 branek
29.4. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 9
0 branek
29.4. 09:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
15 : 21
0 branek
10.3. 14:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 2 (Piraně)
12 : 1
0 branek
10.3. 14:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
6 : 7
0 branek
10.3. 12:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
12 : 8
0 branek
10.3. 10:30
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
16 : 2
0 branek
10.3. 09:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Borovany 1
2 : 7
0 branek
28.1. 15:30
Borovany 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
13 : 9
0 branek
28.1. 13:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 5
0 branek
28.1. 12:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
17 : 8
0 branek
28.1. 11:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
9 : 9
0 branek
28.1. 08:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
8 : 12
0 branek
1.1. 12:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Grünwaldova 2 (Piraně)
3 : 1
0 branek
1.1. 11:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 0
0 branek
1.1. 10:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Borovany 1
0 : 4
0 branek
1.1. 08:30
Dobrá Voda 1 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
3 : 1
0 branek
9.12. 10:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
13 : 8
0 branek
9.12. 09:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
15 : 7
0 branek
9.12. 08:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
14 : 7
0 branek
11.11. 13:45
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
6 : 3
0 branek
14.5. 10:15
Pohůrecká 4 (Pohůrka) - Dobrá Voda 3
10 : 1
0 branek
14.5. 09:45
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
6 : 2
0 branek
14.5. 08:45
Pohůrecká 4 (Pohůrka) - Dobrá Voda 2
5 : 9
0 branek
9.4. 12:30
Pohůrecká 4 (Pohůrka) - Rudolfovská 4 (Rakeťáci)
0 : 7
0 branek
9.4. 10:30
Dukelská 3 - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
2 : 4
0 branek
9.4. 09:00
Pohůrecká 4 (Pohůrka) - Rudolfovská 3 (Draci)
4 : 2
0 branek
9.4. 08:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
6 : 2
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1.-3. třídy - 4.kolo - výsledky
Draci (3.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
6 : 6
Tygři (2.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
6 : 2
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
5 : 5
Jezevčíci (4.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
2 : 13
Tygři (2.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
9 : 4
Sršni (3.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
3 : 11
Jezevčíci (4.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
2 : 8
Draci (3.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
3 : 7
Sršni (3.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
3 : 3
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
9 : 1
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění - rozpis
Rafani (6.ZŠ) - Černé pumy (3.ZŠ)
7 : 8
Hvězdná šestka (6.ZŠ) - Sluníčka
10 : 7
Růžová prasátka (2.ZŠ) - Střelci (2.ZŠ)
12 : 11
Borci ze trojky (3.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
12 : 9
Následující turnaje
1.-3. třídy - 4.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tygři (2.ZŠ)
4
3
1
0
27 : 14
7
2
Rychlý šípy (1.ZŠ)
4
2
2
0
31 : 15
6
3
Draci (3.ZŠ)
4
1
2
1
25 : 18
4
4
Sršni (3.ZŠ)
4
1
1
2
16 : 22
3
5
Jezevčíci (4.ZŠ)
4
0
0
4
9 : 39
0
Tabulka střelců
Tereza Camrdová
Draci (3.ZŠ)
50
Vendula Častová
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
45
Adéla Brabcová
Borci ze trojky (3.ZŠ)
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.