Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
2012/2013 ČB - 1.-3. třídy
2012/2013 ČB - 4.-5. třídy
2013/2014 ČB - 1.-3. třídy
2013/2014 ČB - 4.-5. třídy
2013-2014 TŘ
2013-2014 TŘ - 1.-3. třídy
2013-2014 TŘ - 4.-5. třídy
2014/2015 ČB - 1.-3. třídy
2014/2015 ČB - 4.-5. třídy
2014/2015 Jindřichohradecká liga
Rozpis ligy
4.-5. třídy - 1.kolo skupina II
4.-5. třídy - 1.kolo skupina I
1.-3. třídy - 1.kolo
4.-5. třídy - 1.kolo o umístění
4.-5. třídy - 2.kolo skupina I
4.-5. třídy - 2.kolo skupina II
4.-5. třídy - 2.kolo o umístění
1.-3. třídy - 2.kolo
1.-3. třídy - 3.kolo
4.-5. třídy - 3.kolo
1.-3. třídy - 4.kolo
4.-5. třídy - 4.kolo skupina I
4.-5. třídy - 4.kolo skupina II
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Kateřina Kamarytová
Škola
ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
14
Počet branek
9
Starty
4.12. 13:00
ZŠa MŠ Čelechovice na Hané - ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4
4 : 12
1 branek
4.12. 12:30
ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4 - ZŠ Plumlov 4
5 : 3
0 branek
4.12. 10:30
ZŠ a MŠ Kostelec na Hané 4.B - ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4
13 : 5
0 branek
4.12. 09:00
ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4 - ZŠ a MŠ Olšany u Prostějova 4
13 : 2
0 branek
20.11. 13:00
ZŠa MŠ Čelechovice na Hané - ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4
6 : 10
2 branek
20.11. 12:30
ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4 - ZŠ Plumlov 4
7 : 9
2 branek
20.11. 10:30
ZŠ a MŠ Kostelec na Hané 4.B - ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4
12 : 3
1 branek
20.11. 09:00
ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem 4 - ZŠ a MŠ Olšany u Prostějova 4
15 : 5
1 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
4.-5. třídy - 2.kolo o umístění - výsledky
Borci ze trojky (3.ZŠ) - Růžová prasátka (2.ZŠ)
8 : 6
Černé pumy (3.ZŠ) - Rafani (6.ZŠ)
10 : 6
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ) - Hvězdná šestka (6.ZŠ)
11 : 4
Sovy (6.ZŠ) - Střelci (2.ZŠ)
3 : 5
1.-3. třídy - 3.kolo - rozpis
Jezevčíci (4.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
3 : 9
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
5 : 6
Tygři (2.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
5 : 4
Sršni (3.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
3 : 1
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
5 : 0
Draci (3.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
7 : 8
Sršni (3.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
1 : 2
Jezevčíci (4.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
7 : 8
Draci (3.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
11 : 4
Tygři (2.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
12 : 6
Následující turnaje
Tabulka střelců
Tereza Camrdová
Draci (3.ZŠ)
50
Vendula Častová
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
45
Adéla Brabcová
Borci ze trojky (3.ZŠ)
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.