Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Rozpis ligy
HŠL "starší" 1.kolo sk. A
HŠL "starší" 1.kolo sk. B
HŠL "starší" 2.kolo sk. A
HŠL "starší" 2.kolo sk. B
HŠL "starší" 3.kolo sk. A
HŠL "starší" 3.kolo sk. B
HŠL "starší" 4.kolo sk. A
HŠL "starší" 4.kolo sk. B
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
O pohár starosty Prosenic
Senická ŠL
Velkobystřická ŠL 1.
Velkobystřická ŠL 2.
Žeravická ŠL I.
Žeravická ŠL II.
3 Kostelecká školní liga C
3 Kostelecká školní liga D
3 Litovel A
3 Litovel B
4 Kostelecká školní liga A
4 Kostelecká školní liga B
5 Litovel A
5 Litovel B
5 Litovel C
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Kristýna Vycpálková
Škola
ZŠ Strmilov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
20
Počet branek
1
Starty
16.6. 15:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
14 : 5
0 branek
16.6. 13:30
1. - 3. třída - Strmilov B - Jarošov n. N. C
4 : 5
1 branek
16.6. 12:00
1. - 3. třída - Jarošov n.N. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
9 : 4
0 branek
16.6. 10:30
1. - 3. třída - Strmilov B - 1. - 3. třída - Žirovnice B
6 : 12
0 branek
16.6. 09:00
1. - 3. třída - Počátky B - 1. - 3. třída - Strmilov B
8 : 3
0 branek
1.6. 15:30
1. - 3. třída - Strmilov B - 1. - 3. třída - Žirovnice B
1 : 13
0 branek
1.6. 14:00
1. - 3. třída - Jarošov n.N. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
6 : 2
0 branek
1.6. 13:00
1. - 3. třída - Strmilov B - Jarošov n. N. C
5 : 1
0 branek
1.6. 10:30
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
8 : 2
0 branek
1.6. 10:00
1. - 3. třída - Počátky B - 1. - 3. třída - Strmilov B
7 : 5
0 branek
8.12. 15:30
1. - 3. třída - Strmilov B - Jarošov n. N. C
1 : 1
0 branek
8.12. 14:00
1. - 3. třída - Žirovnice B - 1. - 3. třída - Strmilov B
6 : 1
0 branek
8.12. 13:00
1. - 3. třída - Strmilov B - 1. - 3. třída - Jarošov n.N. B
2 : 6
0 branek
8.12. 10:30
1. - 3. třída - Počátky B - 1. - 3. třída - Strmilov B
1 : 1
0 branek
8.12. 10:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
3 : 1
0 branek
1.12. 15:30
1. - 3. třída - Strmilov B - Jarošov n. N. C
4 : 6
0 branek
1.12. 14:00
1. - 3. třída - Žirovnice B - 1. - 3. třída - Strmilov B
10 : 3
0 branek
1.12. 13:00
1. - 3. třída - Strmilov B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
3 : 7
0 branek
1.12. 10:30
1. - 3. třída - Jarošov n.N. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
10 : 5
0 branek
1.12. 10:00
1. - 3. třída - Počátky B - 1. - 3. třída - Strmilov B
4 : 4
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
HŠL "starší" 3.kolo sk. B - výsledky
Draci - Pumy
12 : 3
Panteři - Černobílí
11 : 9
Pumy - Černobílí
7 : 7
Draci - Panteři
3 : 9
Panteři - Pumy
14 : 7
Černobílí - Draci
4 : 6
HŠL "starší" 4.kolo sk. A - rozpis
Žraloci - Sršni
15 : 5
Tygříci - Ještěrky
13 : 8
Sršni - Tygříci
1 : 15
Panteři - Žraloci
10 : 8
Tygříci - Panteři
9 : 8
Ještěrky - Sršni
8 : 8
Panteři - Ještěrky
10 : 7
Žraloci - Tygříci
7 : 13
Ještěrky - Žraloci
12 : 12
Sršni - Panteři
7 : 14
Následující turnaje
HŠL "starší" 3.kolo sk. B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Panteři
3
3
0
0
34 : 19
6
2
Draci
3
2
0
1
21 : 16
4
3
Černobílí
3
0
1
2
20 : 24
1
4
Pumy
3
0
1
2
17 : 33
1
Tabulka střelců
Tomáš Němeček
Panteři
101
Šimon Kubeša
Tygříci
78
Tomáš Cubo
Ještěrky
73
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.