Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Rozpis ligy
HŠL "starší" 1.kolo sk. A
HŠL "starší" 1.kolo sk. B
HŠL "starší" 2.kolo sk. A
HŠL "starší" 2.kolo sk. B
HŠL "starší" 3.kolo sk. A
HŠL "starší" 3.kolo sk. B
HŠL "starší" 4.kolo sk. A
HŠL "starší" 4.kolo sk. B
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
O pohár starosty Prosenic
Senická ŠL
Velkobystřická ŠL 1.
Velkobystřická ŠL 2.
Žeravická ŠL I.
Žeravická ŠL II.
3 Kostelecká školní liga C
3 Kostelecká školní liga D
3 Litovel A
3 Litovel B
4 Kostelecká školní liga A
4 Kostelecká školní liga B
5 Litovel A
5 Litovel B
5 Litovel C
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Adéla Kábelová
Škola
ZŠ Hluboká Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
24
Počet branek
0
Starty
8.6. 14:00
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem) - Tygři (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
8.6. 12:30
Tygři (ZŠ Hluboká) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
2 : 0
0 branek
8.6. 11:00
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Tygři (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
8.6. 09:30
Tygři (ZŠ Hluboká) - Draci (ZŠ Palachova)
0 : 2
0 branek
16.4. 14:00
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
2 : 0
0 branek
16.4. 13:30
Draci (ZŠ Palachova) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
2 : 0
0 branek
16.4. 11:30
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Démoni (ZŠ Neštěmická)
2 : 0
0 branek
16.4. 10:00
Pašáci (ZŠ Neštěmická) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
16.4. 09:00
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Tygři (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
10.3. 12:00
Draci (ZŠ Palachova) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
2 : 0
0 branek
10.3. 10:30
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
2 : 0
0 branek
10.3. 09:30
Tygři (ZŠ Hluboká) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
2 : 0
0 branek
10.3. 09:00
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Démoni (ZŠ Neštěmická)
2 : 0
0 branek
27.1. 10:30
Draci (ZŠ Palachova) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
2 : 0
0 branek
27.1. 09:30
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
2 : 0
0 branek
27.1. 08:30
Tygři (ZŠ Hluboká) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
2 : 0
0 branek
11.12. 13:00
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Tygři (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
11.12. 11:00
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
2 : 0
0 branek
11.12. 09:30
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Draci (ZŠ Palachova)
0 : 2
0 branek
11.12. 08:30
Pašáci (ZŠ Neštěmická) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
1 : 1
0 branek
3.11. 11:03
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Tygři (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
3.11. 10:29
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
3.11. 09:38
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Draci (ZŠ Palachova)
0 : 2
0 branek
3.11. 09:04
Pašáci (ZŠ Neštěmická) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
0 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
HŠL "starší" 3.kolo sk. B - výsledky
Draci - Pumy
12 : 3
Panteři - Černobílí
11 : 9
Pumy - Černobílí
7 : 7
Draci - Panteři
3 : 9
Panteři - Pumy
14 : 7
Černobílí - Draci
4 : 6
HŠL "starší" 4.kolo sk. A - rozpis
Žraloci - Sršni
15 : 5
Tygříci - Ještěrky
13 : 8
Sršni - Tygříci
1 : 15
Panteři - Žraloci
10 : 8
Tygříci - Panteři
9 : 8
Ještěrky - Sršni
8 : 8
Panteři - Ještěrky
10 : 7
Žraloci - Tygříci
7 : 13
Ještěrky - Žraloci
12 : 12
Sršni - Panteři
7 : 14
Následující turnaje
HŠL "starší" 3.kolo sk. B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Panteři
3
3
0
0
34 : 19
6
2
Draci
3
2
0
1
21 : 16
4
3
Černobílí
3
0
1
2
20 : 24
1
4
Pumy
3
0
1
2
17 : 33
1
Tabulka střelců
Tomáš Němeček
Panteři
101
Šimon Kubeša
Tygříci
78
Tomáš Cubo
Ještěrky
73
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.