Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Rozpis ligy
HŠL "starší" 1.kolo sk. A
HŠL "starší" 1.kolo sk. B
HŠL "starší" 2.kolo sk. A
HŠL "starší" 2.kolo sk. B
HŠL "starší" 3.kolo sk. A
HŠL "starší" 3.kolo sk. B
HŠL "starší" 4.kolo sk. A
HŠL "starší" 4.kolo sk. B
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
O pohár starosty Prosenic
Senická ŠL
Velkobystřická ŠL 1.
Velkobystřická ŠL 2.
Žeravická ŠL I.
Žeravická ŠL II.
3 Kostelecká školní liga C
3 Kostelecká školní liga D
3 Litovel A
3 Litovel B
4 Kostelecká školní liga A
4 Kostelecká školní liga B
5 Litovel A
5 Litovel B
5 Litovel C
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Eliška Jankovská
Škola
ZŠ Slovenska Karviná III
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
15
Počet branek
218
Starty
17.6. 11:00
Ďáblíci - Čmeláci I
12 : 12
11 branek
17.6. 10:00
Tygříci - Ďáblíci
6 : 18
17 branek
17.6. 09:00
Ďáblíci - Čmeldy I
11 : 6
11 branek
22.5. 13:00
Ďáblíci - Čmeldy II
17 : 26
16 branek
22.5. 10:00
Klokani - Ďáblíci
17 : 18
17 branek
22.5. 09:00
Ďáblíci - Šmoulíci
25 : 2
20 branek
20.3. 12:30
Čmeláci I - Ďáblíci
14 : 18
17 branek
20.3. 11:30
Ďáblíci - Tygříci
14 : 19
14 branek
20.3. 09:30
Ďáblíci - Čmeláci II
24 : 23
23 branek
11.2. 13:00
Čmeldy II - Ďáblíci
25 : 7
7 branek
11.2. 11:30
Čmeldy I - Ďáblíci
5 : 18
18 branek
11.2. 09:00
Šmoulíci - Ďáblíci
18 : 16
13 branek
5.12. 11:00
Ďáblíci - Klokani
15 : 10
14 branek
5.12. 09:30
Ďáblíci - Čmeldy II
10 : 13
10 branek
5.12. 09:00
Čmeláci II - Ďáblíci
14 : 12
10 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
HŠL "starší" 1.kolo sk. A - výsledky
Sršni - Šromoťáci
4 : 9
Žraloci - Tygříci
7 : 16
Šromoťáci - Žraloci
7 : 4
Draci - Sršni
8 : 8
Žraloci - Draci
5 : 8
Tygříci - Šromoťáci
7 : 6
Draci - Tygříci
4 : 13
Sršni - Žraloci
13 : 10
Tygříci - Sršni
9 : 3
Šromoťáci - Draci
9 : 3
HŠL "starší" 2.kolo sk. A - rozpis
Tygříci - Sršni
14 : 9
Šromoťáci - Ještěrky
7 : 8
Sršni - Šromoťáci
7 : 6
Panteři - Tygříci
6 : 14
Šromoťáci - Panteři
8 : 7
Ještěrky - Sršni
12 : 10
Panteři - Ještěrky
4 : 9
Tygříci - Šromoťáci
11 : 3
Ještěrky - Tygříci
12 : 10
Sršni - Panteři
9 : 10
Následující turnaje
HŠL "starší" 1.kolo sk. A - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Tygříci
4
4
0
0
45 : 20
8
2
Šromoťáci
4
3
0
1
31 : 18
6
3
Sršni
4
1
1
2
28 : 36
3
4
Draci
4
1
1
2
23 : 35
3
5
Žraloci
4
0
0
4
26 : 44
0
Tabulka střelců
Tomáš Němeček
Panteři
101
Šimon Kubeša
Tygříci
78
Tomáš Cubo
Ještěrky
73
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.