Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
2012/2013 ČB - 1.-3. třídy
2012/2013 ČB - 4.-5. třídy
2013/2014 ČB - 1.-3. třídy
2013/2014 ČB - 4.-5. třídy
2013-2014 TŘ
2013-2014 TŘ - 1.-3. třídy
2013-2014 TŘ - 4.-5. třídy
2014/2015 ČB - 1.-3. třídy
2014/2015 ČB - 4.-5. třídy
Rozpis ligy
1. Budějovický pohár - skupina B
1. Budějovický pohár - skupina C
1. Budějovický pohár - o umístění
2. kolo A
2. kolo B
3. kolo A
3. kolo B
4. kolo B
4. kolo A
5. kolo A
5. kolo B
2014/2015 Jindřichohradecká liga
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Vít Marek
Škola
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
14
Počet branek
0
Starty
10.4. 13:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
17 : 7
0 branek
10.4. 12:00
ZŠ MŠ Trojanovice - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
9 : 14
0 branek
10.4. 11:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Štramberk
5 : 8
0 branek
10.4. 09:30
ZŠ Npor. Loma Příbor - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
16 : 9
0 branek
27.1. 13:00
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší
10 : 4
0 branek
27.1. 12:00
ZŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
10 : 6
0 branek
27.1. 11:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Npor. Loma Příbor
7 : 9
0 branek
27.1. 09:30
ZŠ MŠ Trojanovice - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
13 : 10
0 branek
12.12. 11:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ MŠ Trojanovice
12 : 6
0 branek
12.12. 10:00
ZŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
7 : 5
0 branek
12.12. 09:30
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
5 : 6
0 branek
14.11. 11:30
ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ MŠ Trojanovice
11 : 8
0 branek
14.11. 10:00
ZŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
9 : 7
0 branek
14.11. 09:30
ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice
4 : 11
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1. Budějovický pohár - skupina B - výsledky
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Rudolfovská 1 (Štiky)
7 : 6
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 5
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
7 : 1
Dukelská 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
1 : 14
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
5 : 5
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
4 : 8
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 6
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 2 (Tygři)
9 : 2
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
6 : 12
Rudolfovská 1 (Štiky) - Dukelská 1
11 : 0
2. kolo A - rozpis
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
14 : 7
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 10
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
5 : 28
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
15 : 7
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Dukelská 1
12 : 3
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
13 : 8
Následující turnaje
1. Budějovický pohár - skupina B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Grünwaldova 1 (Red Shark)
4
4
0
0
42 : 15
8
2
Rudolfovská 1 (Štiky)
4
3
0
1
32 : 12
6
3
Pohůrecká 1 (Méďové)
4
2
0
2
21 : 25
4
4
Pohůrecká 2 (Tygři)
4
0
1
3
12 : 26
1
5
Dukelská 1
4
0
1
3
7 : 36
1
Tabulka střelců
Jan Antoň
Grünwaldova 1 (Red Shark)
45
Matěj Křikava
Rudolfovská 1 (Štiky)
33
David Trmal
Pohůrecká 1 (Méďové)
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.