Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Rozpis ligy
2. kolo
3. kolo
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Robert Stehlík
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2013
Počet startů
18
Počet branek
56
Starty
14.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 5
2 branek
14.5. 11:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 9
2 branek
14.5. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
14.5. 08:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 19
3 branek
9.4. 12:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
23 : 4
6 branek
9.4. 11:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 19
5 branek
9.4. 10:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
29 : 4
9 branek
9.4. 08:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
2 branek
20.3. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
1 branek
20.3. 10:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
16 : 2
0 branek
20.3. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
0 : 16
6 branek
20.3. 08:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 11
4 branek
12.12. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 3
4 branek
12.12. 09:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 16
2 branek
12.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
1 branek
21.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 25
4 branek
21.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
22 : 1
3 branek
21.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
3. kolo - výsledky
Miny - Buldoci
--
Jungmannovi hráči - HCčka
--
Tygři z Borku - Bílí tygři
--
HCčka - Tygři z Borku
7 : 7
Buldoci - Jungmannovi hráči
--
Draci - Miny
--
Jungmannovi hráči - Draci
11 : 3
Tygři z Borku - Buldoci
--
Bílí tygři - HCčka
--
Buldoci - Bílí tygři
--
Draci - Tygři z Borku
--
Miny - Jungmannovi hráči
--
Tygři z Borku - Miny
--
Bílí tygři - Draci
--
HCčka - Buldoci
--
Draci - HCčka
--
Miny - Bílí tygři
--
Jungmannovi hráči - Tygři z Borku
--
Bílí tygři - Jungmannovi hráči
--
HCčka - Miny
--
Buldoci - Draci
--
3. kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jungmannovi hráči
6
1
0
0
11 : 3
2
2
HCčka
6
0
1
0
7 : 7
1
2
Tygři z Borku
6
0
1
0
7 : 7
1
4
Bílí tygři
6
0
0
0
0 : 0
0
4
Buldoci
6
0
0
0
0 : 0
0
4
Miny
6
0
0
0
0 : 0
0
7
Draci
6
0
0
1
3 : 11
0
Tabulka střelců
Adam Rubín
Jungmannovi hráči
25
Matyáš Fiala
HCčka
12
Eliška Tomášková
Tygři z Borku
11
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.