Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Rozpis ligy
2. kolo
3. kolo
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Latt San Shikhun
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
15
Počet branek
27
Starty
14.5. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
19 : 7
2 branek
14.5. 10:00
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 15
3 branek
14.5. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
24 : 20
1 branek
9.4. 10:15
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
21 : 3
3 branek
9.4. 09:45
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
14 : 15
0 branek
9.4. 08:45
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
15 : 17
2 branek
20.3. 10:15
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
14 : 19
3 branek
20.3. 09:45
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
18 : 21
2 branek
20.3. 08:45
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
30 : 4
3 branek
12.12. 10:30
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 22
0 branek
12.12. 09:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
16 : 19
2 branek
12.12. 08:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
21 : 20
2 branek
21.11. 11:00
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
12 : 16
0 branek
21.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
14 : 16
0 branek
21.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
25 : 15
4 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
2. kolo - výsledky
Buldoci - Miny
6 : 1
Draci - HCčka
9 : 1
Bílí tygři - Tygři z Borku
7 : 3
Jungmannovi hráči - Medvědi
--
Miny - Medvědi
--
Tygři z Borku - Jungmannovi hráči
1 : 6
HCčka - Bílí tygři
9 : 5
Buldoci - Draci
--
Draci - Miny
10 : 0
Bílí tygři - Buldoci
1 : 4
Jungmannovi hráči - HCčka
7 : 5
Medvědi - Tygři z Borku
--
Miny - Tygři z Borku
2 : 7
HCčka - Medvědi
--
Buldoci - Jungmannovi hráči
4 : 9
Draci - Bílí tygři
--
Bílí tygři - Miny
4 : 12
Jungmannovi hráči - Draci
8 : 8
Medvědi - Buldoci
--
Tygři z Borku - HCčka
6 : 5
Miny - HCčka
6 : 4
Buldoci - Tygři z Borku
8 : 2
Draci - Medvědi
--
Bílí tygři - Jungmannovi hráči
5 : 5
Jungmannovi hráči - Miny
--
Medvědi - Bílí tygři
--
Tygři z Borku - Draci
--
HCčka - Buldoci
--
3. kolo - rozpis
Miny - Buldoci
18.12. 12:30
Jungmannovi hráči - HCčka
18.12. 13:00
Tygři z Borku - Bílí tygři
18.12. 13:30
HCčka - Tygři z Borku
7 : 7
Buldoci - Jungmannovi hráči
18.12. 14:30
Draci - Miny
18.12. 15:00
Jungmannovi hráči - Draci
11 : 3
Tygři z Borku - Buldoci
18.12. 16:00
Bílí tygři - HCčka
18.12. 16:30
Buldoci - Bílí tygři
18.12. 17:00
Draci - Tygři z Borku
18.12. 17:30
Miny - Jungmannovi hráči
18.12. 18:00
Tygři z Borku - Miny
18.12. 18:30
Bílí tygři - Draci
18.12. 19:00
HCčka - Buldoci
18.12. 19:30
Draci - HCčka
18.12. 20:00
Miny - Bílí tygři
18.12. 20:30
Jungmannovi hráči - Tygři z Borku
18.12. 21:00
Bílí tygři - Jungmannovi hráči
18.12. 21:30
HCčka - Miny
18.12. 22:00
Buldoci - Draci
18.12. 22:30
Následující turnaje
2. kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jungmannovi hráči
7
3
2
0
35 : 23
8
2
Buldoci
7
3
0
1
22 : 13
6
3
Draci
7
2
1
0
27 : 9
5
4
Tygři z Borku
7
2
0
3
19 : 28
4
5
Miny
7
2
0
3
21 : 31
4
6
Bílí tygři
7
1
1
3
22 : 33
3
7
HCčka
7
1
0
4
24 : 33
2
8
Medvědi
7
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Adam Rubín
Jungmannovi hráči
25
Matyáš Fiala
HCčka
12
Eliška Tomášková
Tygři z Borku
11
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.