Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj 4.-5.třída
2.turnaj 4.-5.třída
3.turnaj - 4.-5.třídy
4.turnaj - 4.-5.třídy
5.turnaj - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Patrik Kanaloš
Škola
ZŠ Na Valech
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
14
Počet branek
19
Starty
16.4. 13:00
DELFÍNI LITOMĚŘICE - STARS LIBOCHOVICE
14 : 2
0 branek
16.4. 12:00
BORCI LITOMĚŘICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
8 : 13
0 branek
16.4. 11:30
DELFÍNI LITOMĚŘICE - ŠIKULOVÉ TEREZÍN
8 : 8
2 branek
16.4. 09:30
TYGŘI LIBOCHOVICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
2 : 10
1 branek
26.2. 13:00
DELFÍNI LITOMĚŘICE - BORCI LITOMĚŘICE
17 : 9
1 branek
26.2. 12:00
STARS LIBOCHOVICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
6 : 20
1 branek
26.2. 11:30
DELFÍNI LITOMĚŘICE - ŠIKULOVÉ TEREZÍN
20 : 5
3 branek
26.2. 09:30
TYGŘI LIBOCHOVICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
4 : 14
3 branek
3.11. 11:00
DELFÍNI LITOMĚŘICE - PUMY LITOMĚŘICE
10 : 1
1 branek
3.11. 09:30
BÍLÍ TYGŘI - DELFÍNI LITOMĚŘICE
8 : 17
2 branek
3.11. 09:00
BORCI LITOMĚŘICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
1 : 22
2 branek
3.10. 11:30
DELFÍNI LITOMĚŘICE - PUMY LITOMĚŘICE
26 : 10
1 branek
3.10. 10:00
BÍLÍ TYGŘI - DELFÍNI LITOMĚŘICE
9 : 17
1 branek
3.10. 09:30
BORCI LITOMĚŘICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
13 : 24
1 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
4.turnaj - 4.-5.třídy - výsledky
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
15 : 2
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
15 : 17
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
4 : 26
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
14 : 15
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
21 : 3
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 18
5.turnaj - 4.-5.třídy - rozpis
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
5 : 17
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
24 : 20
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 10
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 15
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
19 : 7
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
19 : 1
Následující turnaje
4.turnaj - 4.-5.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Žižkov 4.-5.třída
3
2
0
1
58 : 37
4
2
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
3
2
0
1
51 : 34
4
3
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
3
2
0
1
47 : 32
4
4
ZŠ Starý Kolín 4.-5.třída
3
0
0
3
9 : 62
0
Tabulka střelců
David Novák
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
102
Sára Šnajdrová
ZŠ Žižkov 4.-5.třída
83
Jakub Mašek
ZŠ Žižkov 4.-5.třída
78
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.