Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
"Bagrova" školní liga 1.-3. třída
"Bagrova" školní liga 4.-5. třída
Bohunická školní liga 1-3.tř.
Bohunická školní liga 4-5.tř.
Kuřimská školní liga 2014/2015
Majlontská školní liga 1.-3.tř
Majlontská školní liga 4.-5. tř
Pálavská školní liga 1.-3.třída
Rozpis ligy
1. kolo 27.11.2014
2. kolo 27.1.2015
3. kolo 1.4.2015
4.kolo 18.6.2015
Pálavská školní liga 4.-5.třída
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Darina Kolářová
Škola
ZŠ Lipůvka
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
35
Počet branek
0
Starty
26.4. 04:30
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Tyršova A
8 : 7
0 branek
26.4. 01:00
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Čebín - Čebíňáci
5 : 6
0 branek
24.4. 10:30
ZŠ Lipůvka - Sluníčka - ZŠ Kuřim Komenského
0 : 7
0 branek
24.4. 09:00
ZŠ Kuřim Tyršova B - ZŠ Lipůvka D
4 : 7
0 branek
24.4. 08:30
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Sluníčka
15 : 1
0 branek
20.3. 12:30
ZŠ Lipůvka - Sluníčka - ZŠ Lelekovice - Lelci 2
4 : 7
0 branek
20.3. 11:30
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Lipůvka - Hvězdičky
3 : 10
0 branek
20.3. 10:30
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
10 : 8
0 branek
20.3. 10:00
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Kuřim Tyršova A
4 : 4
0 branek
20.3. 09:00
ZŠ Lipůvka - Sluníčka - ZŠ Lipůvka - Hvězdičky
7 : 9
0 branek
20.3. 09:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Lipůvka D
5 : 9
0 branek
20.3. 08:30
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Lelekovice - Lelci 4
8 : 5
0 branek
20.3. 08:30
ZŠ Lelekovice - Lelci 3 - ZŠ Lipůvka C
1 : 9
0 branek
20.3. 08:30
ZŠ Lipůvka - Hvězdičky - ZŠ Kuřim Jungmannova 1
14 : 2
0 branek
10.12. 12:30
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Lipůvka C
5 : 11
0 branek
10.12. 12:30
ZŠ Lelekovice - Lelci 1 - ZŠ Lipůvka - Sluníčka
2 : 0
0 branek
10.12. 11:00
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Lelekovice - Lelci 3
14 : 2
0 branek
10.12. 11:00
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Lipůvka D
10 : 6
0 branek
10.12. 10:30
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
1 : 7
0 branek
10.12. 10:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka C
8 : 8
0 branek
10.12. 10:00
ZŠ Kuřim Jungmannova 1 - ZŠ Lipůvka - Hvězdičky
3 : 0
0 branek
10.12. 09:30
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Tyršova B
11 : 5
0 branek
10.12. 09:30
ZŠ Lipůvka - Sluníčka - ZŠ Čebín - Čebínci
0 : 12
0 branek
10.12. 09:00
ZŠ Lipůvka - Hvězdičky - ZŠ Lelekovice - Lelci 2
0 : 12
0 branek
10.12. 08:30
ZŠ Lelekovice - Lelci 4 - ZŠ Lipůvka D
11 : 1
0 branek
10.12. 08:00
ZŠ Drásov - Soptíci - ZŠ Lipůvka - Hvězdičky
2 : 2
0 branek
14.11. 12:45
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Lipůvka C
3 : 10
0 branek
14.11. 12:15
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Lelekovice - Lelci 4
7 : 3
0 branek
14.11. 11:45
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Lipůvka - Hvězdičky
11 : 0
0 branek
14.11. 11:15
ZŠ Kuřim Jungmannova 4 - ZŠ Lipůvka D
5 : 2
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1. kolo 27.11.2014 - výsledky
Nádražka I. - Komenďáčci
--
Velké Němčice I. - Bílí tygři
--
Komenďáčci - Velké Němčice I.
--
Kabrňáci - Nádražka I.
--
Velké Němčice I. - Kabrňáci
--
Bílí tygři - Komenďáčci
--
Kabrňáci - Bílí tygři
--
Nádražka I. - Velké Němčice I.
--
Bílí tygři - Nádražka I.
--
Komenďáčci - Kabrňáci
--
2. kolo 27.1.2015 - rozpis
Kabrňáci - Bílí tygři
10 : 6
Komenďáčci - Velké Němčice I.
7 : 17
Bílí tygři - Komenďáčci
12 : 6
Nádražka I. - Kabrňáci
8 : 8
Komenďáčci - Nádražka I.
10 : 13
Velké Němčice I. - Bílí tygři
13 : 8
Nádražka I. - Velké Němčice I.
10 : 12
Kabrňáci - Komenďáčci
13 : 7
Velké Němčice I. - Kabrňáci
3 : 10
Bílí tygři - Nádražka I.
3 : 8
Následující turnaje
1. kolo 27.11.2014 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bílí tygři
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Kabrňáci
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Komenďáčci
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Nádražka I.
4
0
0
0
0 : 0
0
1
Velké Němčice I.
4
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Hoško
Kabrňáci
94
Markus Kolegár
Komenďáčci
89
Michal Hrdlička
Nádražka I.
60
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.