Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj 1.-3.třída
2.turnaj 1.-3.třída
3.turnaj - 1.-3.třídy
4.turnaj - 1.-3.třídy
5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Jakub Šimek
Škola
ZŠ Dukelská
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Počet startů
12
Počet branek
0
Starty
17.6. 13:00
Dukelská 1 - Rudolfovská 1 (Štiky)
4 : 4
0 branek
17.6. 11:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 1
5 : 8
0 branek
17.6. 09:30
Dukelská 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 5
0 branek
17.6. 08:30
Dobrá Voda 1 - Dukelská 1
2 : 6
0 branek
5.6. 12:45
Dukelská 1 - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 5
0 branek
9.4. 12:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 1
11 : 8
0 branek
9.4. 12:00
Dukelská 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
3 : 10
0 branek
9.4. 10:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
7 : 8
0 branek
9.4. 08:30
Dukelská 1 - Grünwaldova 2 (Piraně)
10 : 5
0 branek
6.3. 10:45
Dobrá Voda 1 - Dukelská 1
8 : 9
0 branek
6.3. 09:45
Dukelská 1 - Grünwaldova 1 (Red Shark)
11 : 10
0 branek
6.3. 08:45
Grünwaldova 2 (Piraně) - Dukelská 1
12 : 13
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
3.turnaj - 1.-3.třídy - výsledky
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
33 : 1
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 11
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
0 : 16
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
10 : 25
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
16 : 2
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
14 : 6
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 7
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 25
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
8 : 13
4.turnaj - 1.-3.třídy - rozpis
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
10 : 7
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 29
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
15 : 14
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
27 : 8
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
29 : 4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 19
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 21
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
23 : 4
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
6 : 14
Následující turnaje
3.turnaj - 1.-3.třídy - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4
4
0
0
102 : 25
8
2
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
4
3
0
1
61 : 32
6
3
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4
2
0
2
36 : 54
4
4
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
4
1
0
3
29 : 56
2
5
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
4
0
0
4
15 : 76
0
Tabulka střelců
Pavel Veselý
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
109
Šimon Trpišovský
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
85
Albert Štícha
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
81
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.