Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj 1.-3.třída
2.turnaj 1.-3.třída
3.turnaj - 1.-3.třídy
4.turnaj - 1.-3.třídy
5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Jakub Jelínek
Škola
ZŠ Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
21
Počet branek
6
Starty
9.4. 17:00
Králové - Hurníčci
0 : 5
1 branek
9.4. 15:00
Hurníčci - Myšáci
14 : 11
0 branek
9.4. 12:30
Hurníčci - Vršinky
5 : 13
0 branek
9.4. 10:00
Hurníčci - Slavíci
10 : 14
0 branek
4.12. 18:30
Maloši - Hurníčci
12 : 11
0 branek
4.12. 17:30
Hurníčci - Králové
9 : 7
0 branek
4.12. 15:00
Hurníčci - Myšáci
10 : 6
0 branek
4.12. 14:30
Vršinky - Hurníčci
9 : 16
0 branek
4.12. 12:30
Hurníčci - Slavíci
8 : 6
0 branek
3.12. 17:30
Hurníčci - Beňoši
0 : 10
0 branek
3.12. 16:30
Kuřata - Hurníčci
4 : 4
0 branek
3.12. 15:00
Hurníčci - Mařadkova
2 : 10
0 branek
3.12. 13:00
Vrchňáci - Hurníčci
0 : 6
0 branek
3.12. 12:30
Hurníčci - Hurníci
3 : 9
1 branek
3.12. 09:30
Junioři - Hurníčci
3 : 0
0 branek
3.12. 09:00
Beňoši - Hurníci
10 : 0
0 branek
1.10. 21:00
Hurníci - Mařadkova
8 : 15
1 branek
1.10. 15:00
Beňoši - Hurníci
4 : 22
1 branek
1.10. 14:00
Hurníci - Mařádci
9 : 5
1 branek
1.10. 10:00
Kuřata - Hurníci
8 : 7
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
2.turnaj 1.-3.třída - výsledky
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
8 : 3
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 16
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 20
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
37 : 4
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 3
3.turnaj - 1.-3.třídy - rozpis
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
33 : 1
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 11
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
0 : 16
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
10 : 25
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
16 : 2
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
14 : 6
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
4 : 7
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 25
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
8 : 13
Následující turnaje
2.turnaj 1.-3.třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3
3
0
0
77 : 20
6
2
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3
2
0
1
47 : 25
4
3
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
3
1
0
2
15 : 42
2
4
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
3
0
0
3
9 : 61
0
Tabulka střelců
Pavel Veselý
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
109
Šimon Trpišovský
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
85
Albert Štícha
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
81
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.