Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga 1.-3. třída
ČEZ CUP školní liga 4.-5. třída
Kutnohorská školní liga - 1.-3.třídy
Rozpis ligy
1.turnaj 1.-3.třída
2.turnaj 1.-3.třída
3.turnaj - 1.-3.třídy
4.turnaj - 1.-3.třídy
5.turnaj - 1.-3.třídy
Kutnohorská školní liga - 4.-5.třídy
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Patrik Kanaloš
Škola
ZŠ Na Valech
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
14
Počet branek
19
Starty
16.4. 13:00
DELFÍNI LITOMĚŘICE - STARS LIBOCHOVICE
14 : 2
0 branek
16.4. 12:00
BORCI LITOMĚŘICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
8 : 13
0 branek
16.4. 11:30
DELFÍNI LITOMĚŘICE - ŠIKULOVÉ TEREZÍN
8 : 8
2 branek
16.4. 09:30
TYGŘI LIBOCHOVICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
2 : 10
1 branek
26.2. 13:00
DELFÍNI LITOMĚŘICE - BORCI LITOMĚŘICE
17 : 9
1 branek
26.2. 12:00
STARS LIBOCHOVICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
6 : 20
1 branek
26.2. 11:30
DELFÍNI LITOMĚŘICE - ŠIKULOVÉ TEREZÍN
20 : 5
3 branek
26.2. 09:30
TYGŘI LIBOCHOVICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
4 : 14
3 branek
3.11. 11:00
DELFÍNI LITOMĚŘICE - PUMY LITOMĚŘICE
10 : 1
1 branek
3.11. 09:30
BÍLÍ TYGŘI - DELFÍNI LITOMĚŘICE
8 : 17
2 branek
3.11. 09:00
BORCI LITOMĚŘICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
1 : 22
2 branek
3.10. 11:30
DELFÍNI LITOMĚŘICE - PUMY LITOMĚŘICE
26 : 10
1 branek
3.10. 10:00
BÍLÍ TYGŘI - DELFÍNI LITOMĚŘICE
9 : 17
1 branek
3.10. 09:30
BORCI LITOMĚŘICE - DELFÍNI LITOMĚŘICE
13 : 24
1 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1.turnaj 1.-3.třída - výsledky
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
5 : 4
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
25 : 4
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
22 : 1
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 28
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 25
2.turnaj 1.-3.třída - rozpis
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
8 : 3
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 16
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 20
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
37 : 4
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 3
Následující turnaje
1.turnaj 1.-3.třída - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3
3
0
0
79 : 20
6
2
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3
2
0
1
59 : 28
4
3
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
3
1
0
2
10 : 54
2
4
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
3
0
0
3
9 : 55
0
Tabulka střelců
Pavel Veselý
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
109
Šimon Trpišovský
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
85
Albert Štícha
ZŠ Žižkov 1.-3.třída
81
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.