Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
"Bagrova" školní liga 1.-3. třída
"Bagrova" školní liga 4.-5. třída
Bohunická školní liga 1-3.tř.
Bohunická školní liga 4-5.tř.
Kuřimská školní liga 2014/2015
Rozpis ligy
1. turnaj - Skupina A1 - 1.a2. třídy
1. turnaj - Skupina A2 - 1.a2.třídy
1. turnaj - Skupina B1 - 3.a4. třídy
1. turnaj - Skupina B2 - 3.a 4. třídy
2.turnaj - Skupina A1 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. třídy)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. třídy)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. třídy)
3.turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
3. turnaj- skupina A1 (1.a2. tř.)
3. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. tř.)
3. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.)
Finále- skupina o 1. až 4. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 5. až 7. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.)
Majlontská školní liga 1.-3.tř
Majlontská školní liga 4.-5. tř
Pálavská školní liga 1.-3.třída
Pálavská školní liga 4.-5.třída
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Marek Eliáš
Škola
ZŠ Za Mlýnem Přerov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
10
Počet branek
1
Starty
29.4. 12:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Tenis
11 : 8
1 branek
29.4. 10:30
Velká Dlážka - ZŠ Za Mlýnem Přerov
15 : 11
0 branek
29.4. 09:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník II.
8 : 7
0 branek
29.4. 08:00
Trávník I. - ZŠ Za Mlýnem Přerov
8 : 5
0 branek
25.3. 10:30
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
9 : 13
0 branek
25.3. 09:30
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník I.
11 : 16
0 branek
25.3. 08:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník II.
13 : 13
0 branek
9.12. 11:00
Trávník I. - ZŠ Za Mlýnem Přerov
18 : 2
0 branek
9.12. 10:00
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Trávník II.
3 : 21
0 branek
9.12. 09:00
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
14 : 4
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.) - výsledky
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Tyršova B
7 : 1
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
4 : 8
ZŠ Kuřim Tyršova B - ZŠ Lipůvka D
4 : 7
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.) - rozpis
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
8 : 9
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Čebín - Čebíňáci
3 : 11
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Čebín - Čebíňáci
5 : 6
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
6 : 7
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Čebín - Čebíňáci
6 : 3
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Drásov - Mars
14 : 2
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Tyršova A
4 : 10
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
5 : 9
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
11 : 10
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Tyršova A
8 : 7
Následující turnaje
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kuřim Jungmannova 3
2
2
0
0
15 : 5
4
2
ZŠ Lipůvka D
2
1
0
1
11 : 12
2
3
ZŠ Kuřim Tyršova B
2
0
0
2
5 : 14
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.