Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
"Bagrova" školní liga 1.-3. třída
"Bagrova" školní liga 4.-5. třída
Bohunická školní liga 1-3.tř.
Bohunická školní liga 4-5.tř.
Kuřimská školní liga 2014/2015
Rozpis ligy
1. turnaj - Skupina A1 - 1.a2. třídy
1. turnaj - Skupina A2 - 1.a2.třídy
1. turnaj - Skupina B1 - 3.a4. třídy
1. turnaj - Skupina B2 - 3.a 4. třídy
2.turnaj - Skupina A1 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. třídy)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. třídy)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. třídy)
3.turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
3. turnaj- skupina A1 (1.a2. tř.)
3. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. tř.)
3. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.)
Finále- skupina o 1. až 4. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 5. až 7. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.)
Majlontská školní liga 1.-3.tř
Majlontská školní liga 4.-5. tř
Pálavská školní liga 1.-3.třída
Pálavská školní liga 4.-5.třída
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Eliška Jankovská
Škola
ZŠ Slovenska Karviná III
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
15
Počet branek
218
Starty
17.6. 11:00
Ďáblíci - Čmeláci I
12 : 12
11 branek
17.6. 10:00
Tygříci - Ďáblíci
6 : 18
17 branek
17.6. 09:00
Ďáblíci - Čmeldy I
11 : 6
11 branek
22.5. 13:00
Ďáblíci - Čmeldy II
17 : 26
16 branek
22.5. 10:00
Klokani - Ďáblíci
17 : 18
17 branek
22.5. 09:00
Ďáblíci - Šmoulíci
25 : 2
20 branek
20.3. 12:30
Čmeláci I - Ďáblíci
14 : 18
17 branek
20.3. 11:30
Ďáblíci - Tygříci
14 : 19
14 branek
20.3. 09:30
Ďáblíci - Čmeláci II
24 : 23
23 branek
11.2. 13:00
Čmeldy II - Ďáblíci
25 : 7
7 branek
11.2. 11:30
Čmeldy I - Ďáblíci
5 : 18
18 branek
11.2. 09:00
Šmoulíci - Ďáblíci
18 : 16
13 branek
5.12. 11:00
Ďáblíci - Klokani
15 : 10
14 branek
5.12. 09:30
Ďáblíci - Čmeldy II
10 : 13
10 branek
5.12. 09:00
Čmeláci II - Ďáblíci
14 : 12
10 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.) - výsledky
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Tyršova B
7 : 1
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
4 : 8
ZŠ Kuřim Tyršova B - ZŠ Lipůvka D
4 : 7
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.) - rozpis
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
8 : 9
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Čebín - Čebíňáci
3 : 11
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Čebín - Čebíňáci
5 : 6
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
6 : 7
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Čebín - Čebíňáci
6 : 3
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Drásov - Mars
14 : 2
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Tyršova A
4 : 10
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
5 : 9
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
11 : 10
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Tyršova A
8 : 7
Následující turnaje
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kuřim Jungmannova 3
2
2
0
0
15 : 5
4
2
ZŠ Lipůvka D
2
1
0
1
11 : 12
2
3
ZŠ Kuřim Tyršova B
2
0
0
2
5 : 14
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.