Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
"Bagrova" školní liga 1.-3. třída
"Bagrova" školní liga 4.-5. třída
Bohunická školní liga 1-3.tř.
Bohunická školní liga 4-5.tř.
Kuřimská školní liga 2014/2015
Rozpis ligy
1. turnaj - Skupina A1 - 1.a2. třídy
1. turnaj - Skupina A2 - 1.a2.třídy
1. turnaj - Skupina B1 - 3.a4. třídy
1. turnaj - Skupina B2 - 3.a 4. třídy
2.turnaj - Skupina A1 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. třídy)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. třídy)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. třídy)
3.turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
3. turnaj- skupina A1 (1.a2. tř.)
3. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. tř.)
3. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.)
Finále- skupina o 1. až 4. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 5. až 7. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.)
Majlontská školní liga 1.-3.tř
Majlontská školní liga 4.-5. tř
Pálavská školní liga 1.-3.třída
Pálavská školní liga 4.-5.třída
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Martin Pivoňka
Škola
ZŠ Jeseník nad Odrou
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Počet startů
34
Počet branek
222
Starty
19.6. 13:30
Draci - MHM
25 : 4
8 branek
19.6. 11:30
Bílí tygři - Draci
1 : 27
12 branek
19.6. 10:00
Draci - Lachtani
11 : 20
5 branek
19.6. 09:00
Piráti - Draci
9 : 19
7 branek
29.5. 13:30
Draci - Playboys team
26 : 16
10 branek
29.5. 11:30
Libhošťáci - Draci
7 : 21
6 branek
29.5. 10:00
Draci - Lachtani
13 : 25
7 branek
29.5. 09:00
Bobíci - Draci
4 : 28
12 branek
17.12. 15:00
Draci - Mihavra
18 : 6
10 branek
17.12. 14:30
Aligátoři - Draci
3 : 18
9 branek
17.12. 12:30
Draci - Playboys team
5 : 13
5 branek
17.12. 11:00
Bobíci - Draci
4 : 19
13 branek
17.12. 10:00
Draci - MHM
19 : 9
17 branek
7.11. 13:00
Draci - Bílí tygři
18 : 6
12 branek
7.11. 12:00
Mihavra - Draci
6 : 15
15 branek
7.11. 11:30
Draci - Piráti
16 : 6
14 branek
7.11. 09:30
MHM - Draci
5 : 20
10 branek
25.4. 13:00
MHM - Draci
6 : 22
7 branek
25.4. 12:30
Draci - Bobříci
18 : 7
4 branek
25.4. 10:30
Piráti - Draci
3 : 19
5 branek
25.4. 09:00
Draci - Mihavra
16 : 1
0 branek
6.12. 13:15
MHM Hostašovice - Draci
10 : 12
4 branek
6.12. 12:15
Libhošťáci - Draci
5 : 10
3 branek
6.12. 10:15
Draci - MHM
19 : 9
6 branek
6.12. 08:45
Draci - Piráti
14 : 2
0 branek
7.11. 12:00
Draci - Starojičané
9 : 12
8 branek
7.11. 10:30
MHM - Draci
7 : 12
5 branek
7.11. 10:00
Bobříci - Draci
13 : 8
3 branek
14.6. 11:30
Draci - Vlci
0 : 2
1 branek
14.6. 10:00
Libhošťáci - Draci
0 : 2
1 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.) - výsledky
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
8 : 9
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Čebín - Čebíňáci
3 : 11
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Čebín - Čebíňáci
5 : 6
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
6 : 7
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Čebín - Čebíňáci
6 : 3
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Drásov - Mars
14 : 2
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Tyršova A
4 : 10
ZŠ Čebín - Čebíňáci - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
5 : 9
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Jungmannova 4
11 : 10
ZŠ Lipůvka C - ZŠ Kuřim Tyršova A
8 : 7
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Kuřim Jungmannova 4
4
3
0
1
35 : 30
6
2
ZŠ Lipůvka C
4
2
0
2
35 : 24
4
3
ZŠ Kuřim Tyršova A
4
2
0
2
29 : 22
4
4
ZŠ Čebín - Čebíňáci
4
2
0
2
25 : 23
4
5
ZŠ Drásov - Mars
4
1
0
3
20 : 45
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.