Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
"Bagrova" školní liga 1.-3. třída
"Bagrova" školní liga 4.-5. třída
Bohunická školní liga 1-3.tř.
Bohunická školní liga 4-5.tř.
Kuřimská školní liga 2014/2015
Rozpis ligy
1. turnaj - Skupina A1 - 1.a2. třídy
1. turnaj - Skupina A2 - 1.a2.třídy
1. turnaj - Skupina B1 - 3.a4. třídy
1. turnaj - Skupina B2 - 3.a 4. třídy
2.turnaj - Skupina A1 (1. a 2.tř.)
2. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. třídy)
2. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. třídy)
2. turnaj - Skupina B1 (3. a 4. třídy)
3.turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.)
3. turnaj- skupina A1 (1.a2. tř.)
3. turnaj - Skupina A2 (1. a 2. tř.)
3. turnaj - Skupina B2 (3. a 4. tř.)
Finále- skupina o 6. až 8. místo (3.a 4. tř.)
Finále- skupina o 1. až 4. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 5. až 7. místo (1.a 2. tř.)
Finále- skupina o 1. až 5. místo (3.a 4. tř.)
Majlontská školní liga 1.-3.tř
Majlontská školní liga 4.-5. tř
Pálavská školní liga 1.-3.třída
Pálavská školní liga 4.-5.třída
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
ZŠ Horka 1
Škola
ZŠ a MŠ Horka nad Moravou
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2013
Počet startů
15
Počet branek
62
Starty
16.4. 10:30
ZŠ Holečkova2 - ZŠ Horka nad Moravou
17 : 12
0 branek
16.4. 09:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
19 : 10
0 branek
16.4. 08:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
19 : 17
0 branek
23.3. 04:30
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
1 : 22
0 branek
23.3. 03:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova2
19 : 4
0 branek
23.3. 02:00
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
18 : 21
0 branek
23.3. 01:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
12 : 10
0 branek
21.3. 12:30
ZŠ 8. května - ZŠ Horka nad Moravou
8 : 12
12 branek
21.3. 11:00
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nemilany
16 : 13
16 branek
21.3. 10:00
ZŠ Nedvědova - ZŠ Horka nad Moravou
10 : 9
9 branek
21.3. 09:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
8 : 7
8 branek
1.3. 13:00
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
16 : 9
9 branek
1.3. 12:30
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
1 : 6
1 branek
1.3. 10:30
ZŠ Holečkova - ZŠ Horka nad Moravou
17 : 3
3 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
3.turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.) - výsledky
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
10 : 4
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Lelekovice - Lelci 4
8 : 5
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Lipůvka D
5 : 9
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Drásov - Mars
6 : 7
ZŠ Lipůvka D - ZŠ Kuřim Tyršova A
4 : 4
ZŠ Lelekovice - Lelci 4 - ZŠ Kuřim Jungmannova 3
8 : 1
ZŠ Kuřim Tyršova A - ZŠ Lelekovice - Lelci 4
8 : 5
ZŠ Drásov - Mars - ZŠ Lipůvka D
3 : 3
ZŠ Lelekovice - Lelci 4 - ZŠ Drásov - Mars
6 : 5
ZŠ Kuřim Jungmannova 3 - ZŠ Kuřim Tyršova A
2 : 10
Finále- skupina o 1. až 4. místo (1.a 2. tř.) - rozpis
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Čebín - Čebínci
0 : 4
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Lipůvka - Sluníčka
15 : 1
ZŠ Čebín - Čebínci - ZŠ Lipůvka - Sluníčka
8 : 1
ZŠ Kuřim Komenského - ZŠ Kuřim Jungmannova 2
8 : 5
ZŠ Kuřim Jungmannova 2 - ZŠ Čebín - Čebínci
4 : 5
ZŠ Lipůvka - Sluníčka - ZŠ Kuřim Komenského
0 : 7
Následující turnaje
3.turnaj - Skupina B1 (3. a 4. tř.) - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Lipůvka D
4
2
2
0
24 : 17
6
2
ZŠ Drásov - Mars
4
2
1
1
25 : 19
5
3
ZŠ Kuřim Tyršova A
4
2
1
1
28 : 18
5
4
ZŠ Lelekovice - Lelci 4
4
2
0
2
24 : 22
4
5
ZŠ Kuřim Jungmannova 3
4
0
0
4
12 : 37
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.