Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
GOLDEN LEAGUE A 2015
GOLDEN LEAGUE B 2015
GOLDEN LEAGUE C 2015
GOLDEN LEAGUE D 2015
Liga Českého středohoří - starší
Liga Českého středohoří 1 - 3 třída
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 modrá skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 modrá skupina
RHC CUP 2015
Ústecká ŠL mladší 2014/15
Ústecká ŠL starší 2014/15
Rozpis ligy
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5. turnaj
6. turnaj
Zlínský kraj
Martin Zatloukal
Škola
ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2, příspěvková organizace
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
23
Počet branek
6
Starty
12.5. 18:30
Junioři - Beňoši
2 : 0
1 branek
12.5. 18:00
Mařádci - Beníci
0 : 2
0 branek
12.5. 17:30
Beňoši - Beníci
0 : 2
1 branek
12.5. 14:00
Mařádci - Beňoši
0 : 2
1 branek
12.5. 13:30
Kuřátka - Beňoši
1 : 1
0 branek
12.5. 10:30
Beňoši - Mařadkova
0 : 2
0 branek
12.5. 09:00
Kuřata - Beňoši
2 : 0
0 branek
3.2. 12:00
Beníci - Vrchňáci
3 : 9
1 branek
3.2. 11:00
Kuřata - Beníci
17 : 4
0 branek
3.2. 10:30
Beníci - Kuřátka
6 : 11
0 branek
3.2. 08:30
Beňoši - Beníci
13 : 4
1 branek
3.12. 17:30
Hurníčci - Beňoši
0 : 10
0 branek
3.12. 17:00
Beňoši - Junioři
1 : 3
0 branek
3.12. 14:00
Kuřata - Beňoši
13 : 6
0 branek
3.12. 11:30
Beňoši - Mařadkova
4 : 4
0 branek
3.12. 10:30
Vrchňáci - Beňoši
7 : 3
0 branek
3.12. 09:00
Beňoši - Hurníci
10 : 0
0 branek
1.10. 22:00
Beňoši - Vrchňáci
2 : 8
0 branek
1.10. 18:30
Junioři - Beňoši
9 : 3
1 branek
1.10. 18:00
Mařádci - Beňoši
6 : 7
0 branek
1.10. 13:30
Kuřata - Beňoši
9 : 2
0 branek
1.10. 11:30
Beňoši - Mařadkova
6 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
6. turnaj - výsledky
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Tygři (ZŠ Hluboká)
:
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
:
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem) - Draci (ZŠ Palachova)
:
Tygři (ZŠ Hluboká) - Draci (ZŠ Palachova)
:
Pašáci (ZŠ Neštěmická) - Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
:
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
:
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Tygři (ZŠ Hluboká)
:
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem) - Démoni (ZŠ Neštěmická)
:
Draci (ZŠ Palachova) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
:
Tygři (ZŠ Hluboká) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
:
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Draci (ZŠ Palachova)
:
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
:
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem) - Tygři (ZŠ Hluboká)
:
Draci (ZŠ Palachova) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
:
Pašáci (ZŠ Neštěmická) - Démoni (ZŠ Neštěmická)
:
6. turnaj - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Draci (ZŠ Palachova)
5
5
0
0
10 : 0
10
2
Tygři (ZŠ Hluboká)
5
4
0
1
8 : 2
8
3
Tygříci (ZŠ Hluboká)
5
3
0
2
6 : 4
6
4
Démoni (ZŠ Neštěmická)
5
2
0
3
4 : 6
4
5
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
5
1
0
4
2 : 8
2
6
Pašáci (ZŠ Neštěmická)
5
0
0
5
0 : 10
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.