Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
GOLDEN LEAGUE A 2015
GOLDEN LEAGUE B 2015
GOLDEN LEAGUE C 2015
GOLDEN LEAGUE D 2015
Liga Českého středohoří - starší
Liga Českého středohoří 1 - 3 třída
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 modrá skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 modrá skupina
RHC CUP 2015
Ústecká ŠL mladší 2014/15
Ústecká ŠL starší 2014/15
Rozpis ligy
1.turnaj
2.turnaj
3.turnaj
4.turnaj
5. turnaj
6. turnaj
Zlínský kraj
Martina Hliněná
Škola
ZŠ Oblačná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2013
Počet startů
16
Počet branek
16
Starty
15.5. 11:30
4.-5. 5. Květen - 2.-3. Oblačná
2 : 0
1 branek
15.5. 09:00
2.-3. Oblačná - 4+5 Broumovská
0 : 2
1 branek
16.1. 13:30
4+5 Česká - 4.-5. Oblačná
2 : 0
1 branek
16.1. 12:00
4.-5. Oblačná - 4+5 Barvířská
0 : 2
1 branek
16.1. 11:00
4+5 Doctrina - 4.-5. Oblačná
2 : 0
1 branek
16.1. 10:30
4.-5. Oblačná - 4+5 Chrastava
0 : 2
1 branek
12.12. 10:00
4.-5. Oblačná - 3+4 Jabloňová
0 : 2
1 branek
12.12. 10:00
4+5 Broumovská - 4.-5. Oblačná
2 : 0
1 branek
12.12. 09:30
4.-5. Oblačná - 4+5 Aloisina V.
0 : 2
1 branek
12.12. 09:00
4+5 Hr. Lidická - 4.-5. Oblačná
1 : 1
1 branek
7.12. 13:00
4.-5. Oblačná - 4+5 Hr. Lidická
0 : 2
1 branek
7.12. 09:30
4+5 Aloisina V. - 4.-5. Oblačná
2 : 0
1 branek
17.5. 13:00
2.-3. Oblačná - 2+3 Doctrina
7 : 4
1 branek
17.5. 12:00
2+3 Lesní - 2.-3. Oblačná
5 : 0
1 branek
17.5. 11:30
2.-3. Oblačná - 2+3 Barvířská
6 : 11
1 branek
17.5. 09:30
2+3 Chrastava - 2.-3. Oblačná
11 : 6
1 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
6. turnaj - výsledky
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Tygři (ZŠ Hluboká)
:
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
:
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem) - Draci (ZŠ Palachova)
:
Tygři (ZŠ Hluboká) - Draci (ZŠ Palachova)
:
Pašáci (ZŠ Neštěmická) - Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
:
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
:
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Tygři (ZŠ Hluboká)
:
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem) - Démoni (ZŠ Neštěmická)
:
Draci (ZŠ Palachova) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
:
Tygři (ZŠ Hluboká) - Pašáci (ZŠ Neštěmická)
:
Démoni (ZŠ Neštěmická) - Draci (ZŠ Palachova)
:
Tygříci (ZŠ Hluboká) - Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
:
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem) - Tygři (ZŠ Hluboká)
:
Draci (ZŠ Palachova) - Tygříci (ZŠ Hluboká)
:
Pašáci (ZŠ Neštěmická) - Démoni (ZŠ Neštěmická)
:
6. turnaj - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Draci (ZŠ Palachova)
5
5
0
0
10 : 0
10
2
Tygři (ZŠ Hluboká)
5
4
0
1
8 : 2
8
3
Tygříci (ZŠ Hluboká)
5
3
0
2
6 : 4
6
4
Démoni (ZŠ Neštěmická)
5
2
0
3
4 : 6
4
5
Vodojemág I. (ZŠ Pod Vodojemem)
5
1
0
4
2 : 8
2
6
Pašáci (ZŠ Neštěmická)
5
0
0
5
0 : 10
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.