Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
GOLDEN LEAGUE A 2015
GOLDEN LEAGUE B 2015
GOLDEN LEAGUE C 2015
GOLDEN LEAGUE D 2015
Liga Českého středohoří - starší
Liga Českého středohoří 1 - 3 třída
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 modrá skupina
Rozpis ligy
2 LISTOPAD 2014
3 PROSINEC
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 modrá skupina
RHC CUP 2015
Ústecká ŠL mladší 2014/15
Ústecká ŠL starší 2014/15
Zlínský kraj
Malý drak :-)
Škola
ZŠ a MŠ Bratislavská Varnsdorf
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
45
Počet branek
39
Starty
25.5. 15:00
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
25.5. 15:00
Edisoni (ZŠ Edisonova) - Velký DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
1 branek
25.5. 14:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
2 : 0
1 branek
25.5. 11:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
2 : 0
1 branek
25.5. 11:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
25.5. 09:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
13.2. 14:45
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
13.2. 13:45
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 2
0 branek
13.2. 11:15
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
13.2. 10:45
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
13.2. 08:45
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Žraloci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
5.12. 15:00
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
5.12. 14:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Podlužáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 2
0 branek
5.12. 11:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
5.12. 11:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
5.12. 09:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
0 : 2
0 branek
9.10. 14:45
Čertíci (ZŠ Edisonova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
9.10. 13:45
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Sporťáci (ZŠ Dolní Podluží)
0 : 2
1 branek
9.10. 11:15
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
9.10. 10:45
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
1 : 1
1 branek
9.10. 08:45
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Rakeťáci (ZŠ Náměstí)
2 : 0
1 branek
30.5. 12:30
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
30.5. 12:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
1 branek
30.5. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
1 branek
30.5. 08:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
1 branek
14.2. 12:30
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
14.2. 12:00
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Čertíci (ZŠ Edisonova)
0 : 2
1 branek
14.2. 10:00
Karláčci (IZŠ Karlova) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
0 : 2
0 branek
14.2. 08:30
Malý DRAK (ZŠ Bratislavská) - Bílý tygři (ZŠ Seifertova)
0 : 2
0 branek
29.11. 12:30
Rakeťáci (ZŠ Náměstí) - Malý DRAK (ZŠ Bratislavská)
2 : 0
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
3 PROSINEC - výsledky
STARS LIBOCHOVICE - ACS Medvědi Třebenice
--
ŠIKULOVÉ TEREZÍN - TYGŘI LIBOCHOVICE
--
ACS Medvědi Třebenice - TYGŘI LIBOCHOVICE
--
STARS LIBOCHOVICE - ŠIKULOVÉ TEREZÍN
--
ŠIKULOVÉ TEREZÍN - ACS Medvědi Třebenice
--
TYGŘI LIBOCHOVICE - STARS LIBOCHOVICE
--
3 PROSINEC - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ACS Medvědi Třebenice
3
0
0
0
0 : 0
0
1
STARS LIBOCHOVICE
3
0
0
0
0 : 0
0
1
ŠIKULOVÉ TEREZÍN
3
0
0
0
0 : 0
0
1
TYGŘI LIBOCHOVICE
3
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Jan Karlík
ACS Medvědi Třebenice
22
Jakub Doležal
ŠIKULOVÉ TEREZÍN
19
Adam Zahrádka
TYGŘI LIBOCHOVICE
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.