Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
GOLDEN LEAGUE A 2015
GOLDEN LEAGUE B 2015
GOLDEN LEAGUE C 2015
GOLDEN LEAGUE D 2015
Liga Českého středohoří - starší
Liga Českého středohoří 1 - 3 třída
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 modrá skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 červená skupina
Rozpis ligy
1 ŘÍJEN 2014
2 LISTOPAD 2014
3 PROSINEC 2014
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 modrá skupina
RHC CUP 2015
Ústecká ŠL mladší 2014/15
Ústecká ŠL starší 2014/15
Zlínský kraj
Ondřej Bajtek
Škola
ZŠ a MŠ Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
15
Počet branek
80
Starty
18.2. 20:30
Draci - ZŠ Bystřice A 4.-5.třída
6 : 25
14 branek
18.2. 19:30
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - ZŠ Koperníkova 4.-5.třída
18 : 8
6 branek
18.2. 16:00
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - Vendryně kluci
21 : 7
8 branek
18.2. 15:30
JMZŠ A 4.-5.třída - ZŠ Bystřice A 4.-5.třída
4 : 20
7 branek
18.2. 12:30
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - JMZŠ B 4.-5.třída
14 : 5
8 branek
18.2. 11:00
Mrštní jaguáři - ZŠ Bystřice A 4.-5.třída
11 : 10
5 branek
18.2. 09:00
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - Borci ze Slezské
9 : 12
6 branek
31.10. 09:30
ZŠ Bystřice A 1.-3.třída - Ohnivé míče
8 : 4
0 branek
22.10. 21:00
ZŠ Koperníkova 4.-5.třída - ZŠ Bystřice A 4.-5.třída
5 : 13
5 branek
22.10. 19:00
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - Draci
17 : 6
8 branek
22.10. 16:30
JMZŠ B 4.-5.třída - ZŠ Bystřice A 4.-5.třída
5 : 11
4 branek
22.10. 15:30
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - JMZŠ A 4.-5.třída
13 : 4
2 branek
22.10. 12:00
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - Borci ze Slezské
5 : 6
1 branek
22.10. 11:30
Vendryně kluci - ZŠ Bystřice A 4.-5.třída
0 : 16
4 branek
22.10. 08:30
ZŠ Bystřice A 4.-5.třída - Mrštní jaguáři
4 : 8
2 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
2 LISTOPAD 2014 - výsledky
MAMUTI LITOMĚŘICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
10 : 10
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - VALOUNI LITOMĚŘICE
22 : 12
SRŠNI LITOMĚŘICE - VALOUNI LITOMĚŘICE
13 : 16
MAMUTI LITOMĚŘICE - ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
13 : 14
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
12 : 8
VALOUNI LITOMĚŘICE - MAMUTI LITOMĚŘICE
10 : 12
3 PROSINEC 2014 - rozpis
MAMUTI LITOMĚŘICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
2.12. 08:30
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - VALOUNI LITOMĚŘICE
2.12. 09:00
SRŠNI LITOMĚŘICE - VALOUNI LITOMĚŘICE
2.12. 09:30
MAMUTI LITOMĚŘICE - ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
2.12. 10:00
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
2.12. 10:30
VALOUNI LITOMĚŘICE - MAMUTI LITOMĚŘICE
2.12. 11:00
Následující turnaje
2 LISTOPAD 2014 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČERNÍ PANTEŘI LITOMĚŘICE
3
3
0
0
48 : 33
6
2
MAMUTI LITOMĚŘICE
3
1
1
1
35 : 34
3
3
VALOUNI LITOMĚŘICE
3
1
0
2
38 : 47
2
4
SRŠNI LITOMĚŘICE
3
0
1
2
31 : 38
1
Tabulka střelců
Daniel Sláma
SRŠNI LITOMĚŘICE
32
Martin Loula
VALOUNI LITOMĚŘICE
28
Kristýna Kaletová
VALOUNI LITOMĚŘICE
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.