Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
O pohár starosty Prosenic
Senická ŠL
Velkobystřická ŠL 1.
Velkobystřická ŠL 2.
Žeravická ŠL I.
Žeravická ŠL II.
Rozpis ligy
1. turnaj
2. turnaj
1. turnaj 2013/14
3. turnaj 2013/14
4.turnaj 2013/14
1. turnaj 2014/15
2. turnaj 2014/15
3. turnaj 2014/15
4. turnaj 2014/15
3 Kostelecká školní liga C
3 Kostelecká školní liga D
3 Litovel A
3 Litovel B
4 Kostelecká školní liga A
4 Kostelecká školní liga B
5 Litovel A
5 Litovel B
5 Litovel C
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ondřej Korbot
Škola
11. Základní škola Jiřího z Poděbrad
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Počet startů
36
Počet branek
0
Starty
26.5. 02:00
Dvojka - Jedenáctka
3 : 4
0 branek
26.5. 01:00
Jedenáctka - Jednička
6 : 2
0 branek
28.4. 02:30
Jedenáctka - Morávka
6 : 3
0 branek
28.4. 01:00
Dvojka - Jedenáctka
2 : 3
0 branek
28.4. 00:30
Čtverka - Jedenáctka
3 : 6
0 branek
15.4. 19:00
Jedenáctka - Šestka
11 : 3
0 branek
24.3. 02:30
Čtverka - Jedenáctka
0 : 2
0 branek
18.2. 18:30
Pětka - Jedenáctka
5 : 7
0 branek
18.2. 17:00
Jedenáctka - ZŠ Paskov
6 : 7
0 branek
18.2. 16:00
Šestka - Jedenáctka
7 : 3
0 branek
18.2. 15:30
Jedenáctka - Osmička
7 : 4
0 branek
27.1. 01:00
Jedenáctka - Čtverka
17 : 7
0 branek
27.1. 00:00
Dvojka - Jedenáctka
16 : 18
0 branek
16.12. 02:30
Dvojka - Jedenáctka
2 : 2
0 branek
16.12. 01:30
Jedenáctka - Čtverka
4 : 2
0 branek
16.12. 00:00
Jedenáctka - Jednička
5 : 2
0 branek
5.11. 19:00
Osmička - Jedenáctka
0 : 5
0 branek
22.10. 15:30
Jedenáctka - Osmička
3 : 0
0 branek
21.10. 04:00
Čtverka - Jedenáctka
2 : 5
0 branek
20.5. 23:30
Šestka - Jedenáctka
5 : 5
0 branek
20.5. 18:30
Jedenáctka - Osmička
9 : 4
0 branek
20.5. 16:00
Jedenáctka - Pětka
9 : 12
0 branek
18.3. 17:00
Šestka - Jedenáctka
8 : 10
0 branek
18.3. 16:00
Jedenáctka - Pětka
12 : 8
0 branek
11.12. 01:00
Dvojka - Jedenáctka
4 : 7
0 branek
10.12. 17:00
Jedenáctka - Osmička
6 : 7
0 branek
10.12. 15:00
Pětka - Jedenáctka
10 : 3
0 branek
17.10. 03:30
Jednička - Jedenáctka
1 : 3
0 branek
17.10. 02:00
Jedenáctka - Dvojka
1 : 1
0 branek
17.10. 01:00
Čtverka - Jedenáctka
0 : 1
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1. turnaj 2014/15 - výsledky
Trávník - Velká Dlážka
7 : 22
Tenis - Trávník
3 : 12
Velká Dlážka - Tenis
25 : 1
2. turnaj 2014/15 - rozpis
Tenis - ZŠ Za Mlýnem Přerov
4 : 25
Trávník - Velká Dlážka
7 : 19
ZŠ Za Mlýnem Přerov - Velká Dlážka
9 : 16
Tenis - Trávník
8 : 9
Trávník - ZŠ Za Mlýnem Přerov
9 : 19
Velká Dlážka - Tenis
22 : 5
Následující turnaje
1. turnaj 2014/15 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Velká Dlážka
2
2
0
0
47 : 8
4
2
Trávník
2
1
0
1
19 : 25
2
3
Tenis
2
0
0
2
4 : 37
0
Tabulka střelců
Adam Šiška
Velká Dlážka
94
Jiří Mráček
Trávník
83
Jakub Rytíř
Velká Dlážka
79
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.