Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Rozpis ligy
Mikulášský I
Mikulášský I
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Linda Valíčková
Škola
ZŠ Slovenska Karviná II
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
15
Počet branek
2
Starty
18.6. 12:30
Andílci I - Andílci II
7 : 13
0 branek
18.6. 09:30
Andílci I - Žraloci
5 : 7
0 branek
18.6. 08:00
Včelka 4 - Andílci I
12 : 9
0 branek
15.5. 11:30
Andílci II - Žraloci
6 : 12
0 branek
15.5. 11:00
Družbáčci II - Andílci II
9 : 9
0 branek
15.5. 10:30
Včelka 4 - Andílci II
9 : 10
0 branek
16.3. 12:00
Andílci II - Družbáčci I
12 : 6
0 branek
16.3. 10:30
Andílci II - Družbáčci II
21 : 3
0 branek
20.2. 10:30
Včelka I - Andílci II
14 : 0
0 branek
20.2. 08:30
Andílci II - Včelka 4
5 : 10
1 branek
15.12. 12:30
Včelka I - Andílci II
15 : 0
0 branek
15.12. 11:30
Andílci II - Včelka 4
7 : 8
0 branek
24.11. 12:00
Družbáčci II - Andílci II
4 : 3
0 branek
24.11. 10:30
Andílci II - Andílci I
0 : 13
0 branek
24.11. 08:30
Žraloci - Andílci II
8 : 4
1 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Mikulášský I - výsledky
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Modrá kometa BČS
3 : 9
2.B Bílí tygři BČS - 2.A Červená kometa BČS
0 : 3
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.B Bystřické střely BČS
5 : 1
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Bílí tygři BČS
5 : 0
2.B Tygři TGM - 2.A Lvíčci z Chvalčova
4 : 5
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Tygři TGM
0 : 1
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Modrá kometa BČS
0 : 9
2.A Vlci Borci TGM - 2.A Červená kometa BČS
2 : 2
2.A Modrá kometa BČS - 2.A Vlci Borci TGM
5 : 1
2.B Tygři TGM - 2.B Bystřické střely BČS
4 : 1
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.B Bílí tygři BČS
3 : 0
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
3 : 6
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Tygři TGM
3 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Modrá kometa BČS
1 : 7
2.B Tygři TGM - 2.A Červená kometa BČS
3 : 4
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 1
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Bystřické střely BČS
1 : 5
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Bílí tygři BČS
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
0 : 8
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Tygři TGM
10 : 3
Mikulášský I - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2.A Modrá kometa BČS
6
6
0
0
45 : 8
12
2
2.A Lvíčci z Chvalčova
6
4
1
1
26 : 17
9
3
2.A Červená kometa BČS
6
3
1
2
15 : 21
7
4
2.A Vlci Borci TGM
6
2
2
2
10 : 13
6
5
2.B Tygři TGM
6
2
0
4
17 : 23
4
6
2.B Bystřické střely BČS
6
1
0
5
11 : 27
2
7
2.B Bílí tygři BČS
6
1
0
5
3 : 18
2
Tabulka střelců
Libor Vanderka
2.A Modrá kometa BČS
19
Ondřej Adamec
2.A Lvíčci z Chvalčova
15
Veronika Ulrychová
2.A Modrá kometa BČS
13
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.