Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Rozpis ligy
Mikulášský I
Mikulášský I
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Podhostýnská soutěž V. tříd
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Robert Stehlík
Škola
ZŠ Jana Palacha, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2013
Počet startů
18
Počet branek
56
Starty
14.5. 13:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
9 : 5
2 branek
14.5. 11:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 9
2 branek
14.5. 09:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 5
2 branek
14.5. 08:30
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 19
3 branek
9.4. 12:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
23 : 4
6 branek
9.4. 11:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7 : 19
5 branek
9.4. 10:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
29 : 4
9 branek
9.4. 08:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
2 branek
20.3. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
1 branek
20.3. 10:15
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
16 : 2
0 branek
20.3. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
0 : 16
6 branek
20.3. 08:45
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 11
4 branek
12.12. 11:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
19 : 3
4 branek
12.12. 09:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2 : 16
2 branek
12.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
1 branek
21.11. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
1 : 25
4 branek
21.11. 10:00
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
22 : 1
3 branek
21.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Mikulášský I - výsledky
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Modrá kometa BČS
3 : 9
2.B Bílí tygři BČS - 2.A Červená kometa BČS
0 : 3
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.B Bystřické střely BČS
5 : 1
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Bílí tygři BČS
5 : 0
2.B Tygři TGM - 2.A Lvíčci z Chvalčova
4 : 5
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Tygři TGM
0 : 1
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Modrá kometa BČS
0 : 9
2.A Vlci Borci TGM - 2.A Červená kometa BČS
2 : 2
2.A Modrá kometa BČS - 2.A Vlci Borci TGM
5 : 1
2.B Tygři TGM - 2.B Bystřické střely BČS
4 : 1
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.B Bílí tygři BČS
3 : 0
2.B Bystřické střely BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
3 : 6
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Tygři TGM
3 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Modrá kometa BČS
1 : 7
2.B Tygři TGM - 2.A Červená kometa BČS
3 : 4
2.A Lvíčci z Chvalčova - 2.A Vlci Borci TGM
1 : 1
2.B Bílí tygři BČS - 2.B Bystřické střely BČS
1 : 5
2.A Vlci Borci TGM - 2.B Bílí tygři BČS
1 : 2
2.A Červená kometa BČS - 2.A Lvíčci z Chvalčova
0 : 8
2.A Modrá kometa BČS - 2.B Tygři TGM
10 : 3
Mikulášský I - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
2.A Modrá kometa BČS
6
6
0
0
45 : 8
12
2
2.A Lvíčci z Chvalčova
6
4
1
1
26 : 17
9
3
2.A Červená kometa BČS
6
3
1
2
15 : 21
7
4
2.A Vlci Borci TGM
6
2
2
2
10 : 13
6
5
2.B Tygři TGM
6
2
0
4
17 : 23
4
6
2.B Bystřické střely BČS
6
1
0
5
11 : 27
2
7
2.B Bílí tygři BČS
6
1
0
5
3 : 18
2
Tabulka střelců
Libor Vanderka
2.A Modrá kometa BČS
19
Ondřej Adamec
2.A Lvíčci z Chvalčova
15
Veronika Ulrychová
2.A Modrá kometa BČS
13
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.