Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Podhostýnská soutěž V. tříd
Rozpis ligy
Finálový turnaj o 1.-4. místo
Mikulášský I
Mikulášský II
Finálový turnaj o 5.-8. místo
Mikulášský turnaj B
Mikulášský turnaj A
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Jakub Rybář
Škola
ZŠ Žižkov, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
18
Počet branek
10
Starty
14.5. 12:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
23 : 1
0 branek
14.5. 11:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 23
1 branek
14.5. 11:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22 : 9
1 branek
14.5. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
3 : 21
0 branek
9.4. 11:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 21
0 branek
9.4. 10:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
27 : 8
1 branek
9.4. 09:15
ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 29
0 branek
9.4. 08:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
32 : 13
2 branek
20.3. 12:15
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 25
0 branek
20.3. 11:45
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
19 : 10
0 branek
20.3. 09:45
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
10 : 25
2 branek
20.3. 08:15
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
33 : 1
0 branek
12.12. 10:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída
37 : 4
0 branek
12.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 20
0 branek
12.12. 09:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20 : 12
1 branek
21.11. 10:30
ZŠ Starý Kolín 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
4 : 28
2 branek
21.11. 09:30
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
25 : 4
0 branek
21.11. 08:30
ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
12 : 26
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Mikulášský turnaj B - výsledky
5.A Rebelové BČS - 5.B Tygři BČS
14 : 20
5.A Grimmové - 5.B Doktůrci TGM
22 : 20
5.B Tygři BČS - 5.A Grimmové
7 : 23
5.A Bílí draci TGM - 5.A Rebelové BČS
26 : 15
5.A Grimmové - 5.A Bílí draci TGM
13 : 8
5.B Doktůrci TGM - 5.B Tygři BČS
26 : 8
5.A Bílí draci TGM - 5.B Doktůrci TGM
18 : 20
5.A Rebelové BČS - 5.A Grimmové
13 : 22
5.B Doktůrci TGM - 5.A Rebelové BČS
27 : 15
5.B Tygři BČS - 5.A Bílí draci TGM
14 : 30
Mikulášský turnaj B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
5.A Grimmové
4
4
0
0
80 : 48
8
2
5.B Doktůrci TGM
4
3
0
1
93 : 63
6
3
5.A Bílí draci TGM
4
2
0
2
82 : 62
4
4
5.B Tygři BČS
4
1
0
3
49 : 93
2
5
5.A Rebelové BČS
4
0
0
4
57 : 95
0
Tabulka střelců
Pavel Dubčák
5.A Rebelové BČS
42
Matěj Haša
5.A Bílí draci TGM
42
Štěpán Popelík
5.B Doktůrci TGM
39
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.