Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Luhačovická ŠL
Podhostýnská soutěž III. tříd
Podhostýnská soutěž II. tříd
Podhostýnská soutěž IV. tříd
Podhostýnská soutěž V. tříd
Rozpis ligy
Finálový turnaj o 1.-4. místo
Mikulášský I
Mikulášský II
Finálový turnaj o 5.-8. místo
Mikulášský turnaj B
Mikulášský turnaj A
Slovácká školní liga
Vsetínská školní liga
ZLÍNSKÁ ŠKOLNÍ LIGA
Lukáš Gutwirth
Škola
ZŠ Pohůrecká
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
57
Počet branek
0
Starty
29.4. 15:00
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
6 : 10
0 branek
29.4. 14:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
13 : 12
0 branek
29.4. 11:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Borovany 1
9 : 5
0 branek
29.4. 11:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
6 : 10
0 branek
29.4. 09:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 5
0 branek
10.3. 15:30
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 1 (Méďové)
14 : 2
0 branek
10.3. 13:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Borovany 1
4 : 8
0 branek
10.3. 12:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
12 : 8
0 branek
10.3. 11:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
6 : 11
0 branek
10.3. 08:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 2 (Piraně)
10 : 4
0 branek
28.1. 15:00
Rudolfovská 2 (Buldoci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
5 : 7
0 branek
28.1. 14:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 1 (Štiky)
6 : 16
0 branek
28.1. 11:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 2 (Tygři)
12 : 6
0 branek
28.1. 11:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
9 : 9
0 branek
28.1. 09:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Borovany 1
5 : 7
0 branek
9.12. 10:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
13 : 8
0 branek
9.12. 09:00
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
5 : 28
0 branek
9.12. 08:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 1 (Méďové)
10 : 10
0 branek
11.11. 13:45
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
3 : 2
0 branek
11.11. 12:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Grünwaldova 1 (Red Shark)
6 : 12
0 branek
11.11. 11:00
Dukelská 1 - Pohůrecká 1 (Méďové)
1 : 6
0 branek
11.11. 10:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Rudolfovská 1 (Štiky)
4 : 8
0 branek
11.11. 08:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
4 : 5
0 branek
17.6. 12:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dobrá Voda 1
2 : 2
0 branek
17.6. 11:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 1 (Méďové)
8 : 0
0 branek
17.6. 11:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Dukelská 1
5 : 8
0 branek
17.6. 09:00
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 1 (Méďové)
8 : 3
0 branek
5.6. 12:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Borovany 1
1 : 3
0 branek
9.4. 13:00
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
3 : 3
0 branek
9.4. 11:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
5 : 7
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Mikulášský turnaj B - výsledky
5.A Rebelové BČS - 5.B Tygři BČS
14 : 20
5.A Grimmové - 5.B Doktůrci TGM
22 : 20
5.B Tygři BČS - 5.A Grimmové
7 : 23
5.A Bílí draci TGM - 5.A Rebelové BČS
26 : 15
5.A Grimmové - 5.A Bílí draci TGM
13 : 8
5.B Doktůrci TGM - 5.B Tygři BČS
26 : 8
5.A Bílí draci TGM - 5.B Doktůrci TGM
18 : 20
5.A Rebelové BČS - 5.A Grimmové
13 : 22
5.B Doktůrci TGM - 5.A Rebelové BČS
27 : 15
5.B Tygři BČS - 5.A Bílí draci TGM
14 : 30
Mikulášský turnaj B - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
5.A Grimmové
4
4
0
0
80 : 48
8
2
5.B Doktůrci TGM
4
3
0
1
93 : 63
6
3
5.A Bílí draci TGM
4
2
0
2
82 : 62
4
4
5.B Tygři BČS
4
1
0
3
49 : 93
2
5
5.A Rebelové BČS
4
0
0
4
57 : 95
0
Tabulka střelců
Pavel Dubčák
5.A Rebelové BČS
42
Matěj Haša
5.A Bílí draci TGM
42
Štěpán Popelík
5.B Doktůrci TGM
39
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.