Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Dolnocerekvická
Havlíčkobrodská školní liga - 2. třídy
Havlíčkobrodská školní liga - 3. třídy
Rozpis ligy
1.kolo
2.kolo
Lipská školní liga - 4.třídy
Lipská školní liga - 5.třídy
Měřínská školní liga - 4. a 5. třídy
Nížkovská školní liga
Velkomeziříčská školní liga 3. a 4. třídy
Žďárská školní liga
Žirovnická školní liga - Kategorie A
Žirovnická školní liga - Kategorie B
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ondřej Fránek
Škola
ZŠ a MŠ Dělnicka Karviná II
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
14
Počet branek
11
Starty
18.6. 14:00
Družbáčci I - Včelka 4
7 : 9
1 branek
18.6. 12:00
Včelka 4 - Včelka I
16 : 4
1 branek
18.6. 08:00
Včelka 4 - Andílci I
12 : 9
2 branek
15.5. 14:00
Družbáčci II - Včelka 2
2 : 5
1 branek
15.5. 12:00
Družbáčci I - Včelka 2
8 : 8
0 branek
15.5. 09:00
Včelka 2 - Andílci I
5 : 14
2 branek
16.3. 09:30
Včelka 4 - Včelka 3
6 : 17
2 branek
20.2. 12:30
Družbáčci II - Včelka 3
1 : 13
0 branek
20.2. 11:00
Včelka 3 - Včelka I
6 : 7
0 branek
20.2. 09:30
Družbáčci I - Včelka 3
5 : 6
0 branek
15.12. 11:00
Včelka 2 - Včelka 3
0 : 9
2 branek
15.12. 09:30
Včelka 3 - Andílci I
5 : 5
0 branek
24.11. 14:30
Včelka 2 - Včelka I
5 : 3
0 branek
24.11. 14:00
Včelka I - Včelka 2
5 : 3
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1.kolo - výsledky
Konečná3 I - Wolkerova3 I
2 : 5
Nuselská3 I - Sady3 II
3 : 4
Sady3 I - Nuselská3 III
7 : 3
Nuselská3 II - Wolkerova3 III
10 : 1
Nuselská3 III - Nuselská3 II
0 : 11
Sady3 II - Sady3 I
1 : 6
Wolkerova3 I - Nuselská3 I
6 : 10
Wolkerova3 II - Konečná3 I
9 : 2
Nuselská3 I - Wolkerova3 II
8 : 6
Sady3 I - Wolkerova3 I
9 : 11
Nuselská3 II - Sady3 II
8 : 0
Wolkerova3 III - Nuselská3 III
3 : 2
Sady3 II - Wolkerova3 III
3 : 4
Wolkerova3 I - Nuselská3 II
7 : 3
Wolkerova3 II - Sady3 I
5 : 2
Konečná3 I - Nuselská3 I
4 : 5
Sady3 I - Konečná3 I
4 : 2
Nuselská3 II - Wolkerova3 II
8 : 6
Wolkerova3 III - Wolkerova3 I
4 : 9
Nuselská3 III - Sady3 II
4 : 0
Wolkerova3 I - Nuselská3 III
16 : 2
Wolkerova3 II - Wolkerova3 III
7 : 2
Konečná3 I - Nuselská3 II
2 : 8
Nuselská3 I - Sady3 I
9 : 8
Nuselská3 II - Nuselská3 I
6 : 4
Wolkerova3 III - Konečná3 I
2 : 5
Nuselská3 III - Wolkerova3 II
1 : 4
Sady3 II - Wolkerova3 I
16 : 1
Wolkerova3 II - Sady3 II
4 : 14
Konečná3 I - Nuselská3 III
0 : 2
Nuselská3 I - Wolkerova3 III
10 : 2
Sady3 I - Nuselská3 II
8 : 14
Wolkerova3 III - Sady3 I
4 : 14
Nuselská3 III - Nuselská3 I
4 : 9
Sady3 II - Konečná3 I
6 : 5
Wolkerova3 I - Wolkerova3 II
11 : 2
2.kolo - rozpis
Sady3 II - Wolkerova3 I
3 : 12
Nuselská3 I - Konečná3 I
6 : 3
Wolkerova3 II - Sady3 I
4 : 6
Wolkerova3 I - Sady3 I
3 : 1
Konečná3 I - Wolkerova3 II
3 : 8
Sady3 II - Nuselská3 I
4 : 7
Nuselská3 I - Wolkerova3 I
9 : 3
Wolkerova3 II - Sady3 II
6 : 4
Sady3 I - Konečná3 I
4 : 4
Wolkerova3 I - Konečná3 I
10 : 1
Sady3 II - Sady3 I
5 : 3
Nuselská3 I - Wolkerova3 II
5 : 5
Wolkerova3 II - Wolkerova3 I
8 : 6
Sady3 I - Nuselská3 I
3 : 4
Konečná3 I - Sady3 II
8 : 2
Následující turnaje
1.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nuselská3 II
8
7
0
1
68 : 28
14
2
Nuselská3 I
8
6
0
2
58 : 40
12
3
Wolkerova3 I
8
6
0
2
66 : 48
12
4
Sady3 I
8
4
0
4
58 : 49
8
4
Sady3 II
8
4
0
4
44 : 35
8
6
Wolkerova3 II
8
4
0
4
43 : 48
8
7
Wolkerova3 III
8
2
0
6
22 : 60
4
8
Nuselská3 III
8
2
0
6
18 : 50
4
9
Konečná3 I
8
1
0
7
22 : 41
2
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.