Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Beskydská liga 2014-15
Centrum handball liga
Karvinská školní liga I
Karvinská školní liga II
Karvinská školní liga III
Karvinská školni liga IV
Lašská liga 2014-15
Městská školní liga
Novojičínská Císařská liga základek
Novojičínská Jantarova liga základek
Novojičínská Komenského liga základek
Rozpis ligy
1. turnaj 2012/13
2. turnaj 2012/13
1. turnaj 2013/14
2. turnaj 2013/14
3. turnaj 2013/14
4. turnaj 2013/14
1. turnaj 2014/15
2. turnaj 2014/15
3. turnaj 2014/15
4. turnaj 2014/15
Novojičínská Laudonova liga základek
Novojičínská Palackého liga základek
Novojičínská Žerotínová liga základek
Opavská Liga ŠD
Opavská školní liga
Polanecká školní liga II. malí
Polanecká školní liga I. velcí
Porubská školní liga I
Porubská školní liga II
Premium školní liga
Slezská školní liga 1.-3.třída
Slezská školní liga 4.-5. třída děvčata
Slezská školní liga 4.-5. třída chlapci
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Tabulka střelců
Jméno
Družstvo
Počet branek
Zdeněk Šván
Suchdol 1
15
Petr Mlčák
Suchdol 1
15
Marek Rajskup
Surikaty
14
Jan Hirsek
Red Bull
14
Erik Holý
Tygříci
14
Matěj Sedlář
Pumy
14
Matyáš Mička
Hodslavice 2
13
Jakub Střalka
Amatéři
13
Petra Janyšková
Hodslavice 2
13
Ondřej Gebauer
Bobři
13
Josef Čajánek
Pumy
13
Jolana Cváčková
Pumy
13
Šimon Langer
Dlouháni
12
Anna Demeterová
Bobři
12
Daniela Sýkorová
Pumy
12
Petr Čajánek
Pumy
12
Erik Jachník
Suchdol 2
12
Marek Černoch
Ogaři
12
Samuel Schickl
Surikaty
12
Radko Kubík
Dlouháni
11
Samuel Kotek
Suchdol 1
11
Jakub Netelčev
Dlouháni
11
Marek Plešek
LM
11
Denis Kurfürst
Suchdol 2
10
Iva Rašková
Pumy
10
Ondřej Nikola
Bobři
9
Lukáš Hanzelka
Surikaty
9
Rostislav Kramář
Red Bull
9
Tomáš Böhm
Surikaty
8
Jan Černoch
Ogaři
8
Václav Kratochvíl
Tygříci
8
Dalibor Pieš
Amatéři
8
Ondřej Kocián
Pumy
8
Lukáš Opálka
Surikaty
8
Šimon Rigo
Surikaty
7
Matěj Kachel
Dlouháni
7
David Špaček
LM
7
Samuel Kotek
Suchdol 2
7
Eliška Kučerová
LM
7
Roman Uhlář
Modří tygři
7
Zpět
Další
3. turnaj 2014/15 - výsledky
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "B"
10 : 2
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Holečkova2
19 : 13
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Nedvědova "A"
1 : 16
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
12 : 10
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Horka nad Moravou
18 : 21
ZŠ Holečkova2 - ZŠ Nedvědova "B"
15 : 1
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova2
19 : 4
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "A"
14 : 16
ZŠ Holečkova2 - ZŠ Holečkova
8 : 15
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
1 : 22
3. turnaj 2014/15 - rozpis
LM - Suchdol 2
25 : 3
Dlouháni - Bobři
19 : 20
Pumy - Suchdol 1
7 : 36
Suchdol 2 - Suchdol 1
0 : 21
Bobři - Pumy
38 : 2
LM - Dlouháni
14 : 34
Dlouháni - Suchdol 2
35 : 4
Pumy - LM
2 : 23
Suchdol 1 - Bobři
15 : 26
Suchdol 2 - Bobři
0 : 32
LM - Suchdol 1
16 : 27
Dlouháni - Pumy
35 : 0
Pumy - Suchdol 2
10 : 12
Suchdol 1 - Dlouháni
10 : 20
Bobři - LM
30 : 8
Následující turnaje
3. turnaj 2014/15 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Horka nad Moravou
4
4
0
0
74 : 33
8
2
ZŠ Nedvědova "A"
4
3
0
1
69 : 49
6
3
ZŠ Holečkova
4
2
0
2
49 : 38
4
4
ZŠ Holečkova2
4
1
0
3
40 : 54
2
5
ZŠ Nedvědova "B"
4
0
0
4
5 : 63
0
Tabulka střelců
Jakub Mokrý
Pumy
99
Martin Hýnar
Bobři
97
Vojtěch Kozáček
Suchdol 1
86
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tadeáš Bohdal
Red Bull
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.