Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
2012/2013 ČB - 1.-3. třídy
2012/2013 ČB - 4.-5. třídy
2013/2014 ČB - 1.-3. třídy
2013/2014 ČB - 4.-5. třídy
2013-2014 TŘ
2013-2014 TŘ - 1.-3. třídy
2013-2014 TŘ - 4.-5. třídy
2014/2015 ČB - 1.-3. třídy
2014/2015 ČB - 4.-5. třídy
2014/2015 Jindřichohradecká liga
Rozpis ligy
4.-5. třídy - 1.kolo skupina II
4.-5. třídy - 1.kolo skupina I
1.-3. třídy - 1.kolo
4.-5. třídy - 1.kolo o umístění
4.-5. třídy - 2.kolo skupina I
4.-5. třídy - 2.kolo skupina II
4.-5. třídy - 2.kolo o umístění
1.-3. třídy - 2.kolo
1.-3. třídy - 3.kolo
4.-5. třídy - 3.kolo
1.-3. třídy - 4.kolo
4.-5. třídy - 4.kolo skupina I
4.-5. třídy - 4.kolo skupina II
4.-5. třídy - 4.kolo o umístění
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Anna Viktorinová
Škola
ZŠ Jindřichův Hradec I
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
14
Počet branek
4
Starty
22.4. 13:15
Borci ze trojky (3.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
12 : 9
0 branek
22.4. 10:00
Střelci (2.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
10 : 13
0 branek
22.4. 09:00
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ) - Černé pumy (3.ZŠ)
14 : 9
0 branek
22.4. 08:00
Sluníčka - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
15 : 11
0 branek
18.2. 18:30
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ) - Borci ze trojky (3.ZŠ)
8 : 12
0 branek
18.2. 15:30
Střelci (2.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
9 : 7
0 branek
18.2. 13:00
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ) - Rafani (6.ZŠ)
13 : 10
0 branek
18.2. 12:00
Růžová prasátka (2.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
13 : 7
0 branek
18.2. 10:30
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ) - Černé pumy (3.ZŠ)
12 : 6
0 branek
18.2. 08:30
Hvězdná šestka (6.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
8 : 12
0 branek
26.11. 15:00
Hvězdná šestka (6.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
5 : 13
4 branek
26.11. 10:30
Sovy (6.ZŠ) - Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
3 : 10
0 branek
26.11. 09:30
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ) - Černé pumy (3.ZŠ)
9 : 3
0 branek
26.11. 08:00
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ) - Střelci (2.ZŠ)
7 : 9
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
1.kolo - výsledky
ZŠ Nové Veselí B - Nížkov B
4 : 2
Švermova D - Nížkov C
6 : 2
Švermova C - Hamry n. Sázavou mladší
6 : 6
Nížkov B - Hamry n. Sázavou mladší
7 : 4
Nížkov C - Švermova C
3 : 4
ZŠ Nové Veselí B - Švermova D
5 : 6
Švermova D - Nížkov B
5 : 3
Švermova C - ZŠ Nové Veselí B
4 : 4
Hamry n. Sázavou mladší - Nížkov C
7 : 3
Nížkov B - Nížkov C
3 : 5
ZŠ Nové Veselí B - Hamry n. Sázavou mladší
4 : 6
Švermova D - Švermova C
3 : 2
Švermova C - Nížkov B
8 : 1
Hamry n. Sázavou mladší - Švermova D
3 : 3
Nížkov C - ZŠ Nové Veselí B
9 : 0
1.-3. třídy - 1.kolo - rozpis
Draci (3.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
9 : 1
Tygři (2.ZŠ) - Orlové (6.ZŠ)
15 : 1
Sršni (3.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
1 : 7
Jezevčíci (4.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
0 : 5
Orlové (6.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
3 : 8
Draci (3.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
7 : 6
Tygři (2.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
8 : 4
Sršni (3.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
1 : 5
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Orlové (6.ZŠ)
10 : 2
Jezevčíci (4.ZŠ) - Orlové (6.ZŠ)
5 : 5
Draci (3.ZŠ) - Rychlý šípy (1.ZŠ)
6 : 7
Tygři (2.ZŠ) - Sršni (3.ZŠ)
9 : 0
Sršni (3.ZŠ) - Jezevčíci (4.ZŠ)
3 : 2
Rychlý šípy (1.ZŠ) - Tygři (2.ZŠ)
4 : 10
Orlové (6.ZŠ) - Draci (3.ZŠ)
1 : 12
Následující turnaje
1.kolo - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Švermova D
5
4
1
0
23 : 15
9
2
Švermova C
5
2
2
1
24 : 17
6
3
Hamry n. Sázavou mladší
5
2
2
1
26 : 23
6
4
Nížkov C
5
2
0
3
22 : 20
4
5
ZŠ Nové Veselí B
5
1
1
3
17 : 27
3
6
Nížkov B
5
1
0
4
16 : 26
2
Tabulka střelců
Tereza Camrdová
Draci (3.ZŠ)
50
Vendula Častová
Jindřichohradečtí lvi (1.ZŠ)
45
Adéla Brabcová
Borci ze trojky (3.ZŠ)
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.