Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
O pohár starosty Prosenic
Senická ŠL
Velkobystřická ŠL 1.
Velkobystřická ŠL 2.
Žeravická ŠL I.
Žeravická ŠL II.
3 Kostelecká školní liga C
3 Kostelecká školní liga D
3 Litovel A
Rozpis ligy
3LA - 1. turnaj
3LA - 2. turnaj
3LA 2013/3
3LA 2013/4
3LA 2014/1
3LA 2014/2
3LA 2015/1
3LA 2015/2
3 Litovel B
4 Kostelecká školní liga A
4 Kostelecká školní liga B
5 Litovel A
5 Litovel B
5 Litovel C
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Jiří Bartoš
Škola
ZŠ 5. květen, Liberec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2013
Počet startů
29
Počet branek
26
Starty
15.5. 10:30
2.-3. 5. Květen - 2+3 Lesní
2 : 0
1 branek
20.3. 11:00
4.-5. 5. Květen - 4+5 Aloisina V.
0 : 2
1 branek
20.3. 10:30
4+5 Lesní - 4.-5. 5. Květen
0 : 2
1 branek
20.3. 09:30
4.-5. 5. Květen - 4+5 Doctrina
2 : 0
1 branek
16.1. 09:30
2.-3. 5. Květen - 2+3 Hr. Lidická
2 : 0
1 branek
16.1. 07:30
2+3 Broumovská - 2.-3. 5. Květen
2 : 0
1 branek
16.1. 06:00
2.-3. 5. Květen - 2+3 Jabloňová
2 : 0
1 branek
16.1. 05:00
2+3 Aloisina V. - 2.-3. 5. Květen
2 : 0
1 branek
13.12. 09:30
2+3 Doctrina - 2.-3. 5. Květen
0 : 2
1 branek
13.12. 09:00
2.-3. 5. Květen - 2+3 Broumovská
0 : 2
1 branek
12.12. 10:00
2.-3. 5. Květen - 2.-3. Oblačná
0 : 2
1 branek
12.12. 09:30
2+3 Jabloňová - 2.-3. 5. Květen
0 : 2
1 branek
12.12. 09:30
2+3 Broumovská - 2.-3. 5. Květen
0 : 2
1 branek
12.12. 09:00
2.-3. 5. Květen - 2+3 Doctrina
2 : 0
1 branek
12.12. 09:00
2+3 Aloisina V. - 2.-3. 5. Květen
0 : 2
1 branek
12.12. 09:00
2.-3. 5. Květen - 2+3 Hr. Lidická
2 : 0
1 branek
9.12. 11:00
2+3 Aloisina V. - 2.-3. 5. Květen
2 : 0
1 branek
9.12. 10:00
2.-3. 5. Květen - 2.-3. Oblačná
2 : 0
1 branek
7.12. 13:30
2+3 Aloisina V. - 2.-3. 5. Květen
2 : 0
1 branek
7.12. 13:00
2+3 Jabloňová - 2.-3. 5. Květen
0 : 2
1 branek
7.12. 12:30
2.-3. 5. Květen - 2+3 Aloisina V.
2 : 0
1 branek
7.12. 12:00
2.-3. 5. Květen - 2.-3. Oblačná
1 : 1
1 branek
7.12. 11:00
2+3 Hr. Lidická - 2.-3. 5. Květen
2 : 0
1 branek
7.12. 10:30
2.-3. 5. Květen - 2+3 Doctrina
0 : 2
1 branek
7.12. 10:30
2+3 Hr. Lidická - 2.-3. 5. Květen
2 : 0
1 branek
7.12. 09:00
2.-3. 5. Květen - 2.-3. Oblačná
2 : 0
1 branek
13.12. 12:30
2.-3. 5. Květen - 2+3 Broumovská
0 : 2
0 branek
13.12. 10:30
2+3 Kunratická - 2.-3. 5. Květen
2 : 0
0 branek
13.12. 09:00
2.-3. 5. Květen - 2+3 Jabloňová
0 : 2
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
3LA 2015/2 - výsledky
ZŠ Vítězná I. - Nasobůrky
24 : 9
ZŠ Pňovice 3 - ZŠ Vítězná I.
3 : 23
Nasobůrky - ZŠ Pňovice 3
20 : 13
3LA 2015/2 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Vítězná I.
2
2
0
0
47 : 12
4
2
Nasobůrky
2
1
0
1
29 : 37
2
3
ZŠ Pňovice 3
2
0
0
2
16 : 43
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.