Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Dolnocerekvická
Havlíčkobrodská školní liga - 2. třídy
Havlíčkobrodská školní liga - 3. třídy
Lipská školní liga - 4.třídy
Lipská školní liga - 5.třídy
Měřínská školní liga - 4. a 5. třídy
Nížkovská školní liga
Velkomeziříčská školní liga 3. a 4. třídy
Rozpis ligy
Třetí turnaj
Čtvrtý turnaj
První turnaj I.
První turnaj II.
Duhý turnaj I.
Duhý turnaj II.
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
Žďárská školní liga
Žirovnická školní liga - Kategorie A
Žirovnická školní liga - Kategorie B
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ondřej Korbot
Škola
11. Základní škola Jiřího z Poděbrad
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Počet startů
36
Počet branek
0
Starty
26.5. 02:00
Dvojka - Jedenáctka
3 : 4
0 branek
26.5. 01:00
Jedenáctka - Jednička
6 : 2
0 branek
28.4. 02:30
Jedenáctka - Morávka
6 : 3
0 branek
28.4. 01:00
Dvojka - Jedenáctka
2 : 3
0 branek
28.4. 00:30
Čtverka - Jedenáctka
3 : 6
0 branek
15.4. 19:00
Jedenáctka - Šestka
11 : 3
0 branek
24.3. 02:30
Čtverka - Jedenáctka
0 : 2
0 branek
18.2. 18:30
Pětka - Jedenáctka
5 : 7
0 branek
18.2. 17:00
Jedenáctka - ZŠ Paskov
6 : 7
0 branek
18.2. 16:00
Šestka - Jedenáctka
7 : 3
0 branek
18.2. 15:30
Jedenáctka - Osmička
7 : 4
0 branek
27.1. 01:00
Jedenáctka - Čtverka
17 : 7
0 branek
27.1. 00:00
Dvojka - Jedenáctka
16 : 18
0 branek
16.12. 02:30
Dvojka - Jedenáctka
2 : 2
0 branek
16.12. 01:30
Jedenáctka - Čtverka
4 : 2
0 branek
16.12. 00:00
Jedenáctka - Jednička
5 : 2
0 branek
5.11. 19:00
Osmička - Jedenáctka
0 : 5
0 branek
22.10. 15:30
Jedenáctka - Osmička
3 : 0
0 branek
21.10. 04:00
Čtverka - Jedenáctka
2 : 5
0 branek
20.5. 23:30
Šestka - Jedenáctka
5 : 5
0 branek
20.5. 18:30
Jedenáctka - Osmička
9 : 4
0 branek
20.5. 16:00
Jedenáctka - Pětka
9 : 12
0 branek
18.3. 17:00
Šestka - Jedenáctka
8 : 10
0 branek
18.3. 16:00
Jedenáctka - Pětka
12 : 8
0 branek
11.12. 01:00
Dvojka - Jedenáctka
4 : 7
0 branek
10.12. 17:00
Jedenáctka - Osmička
6 : 7
0 branek
10.12. 15:00
Pětka - Jedenáctka
10 : 3
0 branek
17.10. 03:30
Jednička - Jedenáctka
1 : 3
0 branek
17.10. 02:00
Jedenáctka - Dvojka
1 : 1
0 branek
17.10. 01:00
Čtverka - Jedenáctka
0 : 1
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
Duhý turnaj I. - výsledky
Buldoci - Mišánci
--
Žraloci - Buldoci
--
Mišánci - Žraloci
--
Duhý turnaj II. - rozpis
Hyneny - Zebry
16.12. 09:00
Vlci - Lvi
16.12. 09:30
Zebry - Vlci
16.12. 10:00
Vlčata - Hyneny
16.12. 10:30
Vlci - Vlčata
16.12. 11:00
Lvi - Zebry
16.12. 11:30
Vlčata - Lvi
16.12. 12:00
Hyneny - Vlci
16.12. 12:30
Lvi - Hyneny
16.12. 13:00
Zebry - Vlčata
16.12. 13:30
Následující turnaje
Duhý turnaj I. - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Buldoci
2
0
0
0
0 : 0
0
1
Mišánci
2
0
0
0
0 : 0
0
1
Žraloci
2
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.