Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Olomoucká liga mladší
Rozpis ligy
2013.03.01 mladší
2013.04.26 mladší
2013.06.14 mladší
2013.10.25 - mladší
3. turnaj 2014/15
4. turnaj 2015/16
Olomoucká liga starší
O pohár starosty Prosenic
Senická ŠL
Velkobystřická ŠL 1.
Velkobystřická ŠL 2.
Žeravická ŠL I.
Žeravická ŠL II.
3 Kostelecká školní liga C
3 Kostelecká školní liga D
3 Litovel A
3 Litovel B
4 Kostelecká školní liga A
4 Kostelecká školní liga B
5 Litovel A
5 Litovel B
5 Litovel C
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Drahomír Benc
Škola
Jubilejní Masarykova základní škola
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Počet startů
18
Počet branek
36
Starty
17.2. 06:00
Vendryně kluci - JMZŠ A 1.-3.třída
8 : 5
4 branek
17.2. 02:00
JMZŠ A 1.-3.třída - Ohnivé míče
5 : 4
0 branek
17.2. 00:30
ZŠ Bystřice A 1.-3.třída - JMZŠ A 1.-3.třída
9 : 6
0 branek
16.2. 21:30
JMZŠ A 1.-3.třída - JMZŠ B 1.-3.třída
0 : 7
0 branek
16.2. 19:00
Tygři - JMZŠ A 1.-3.třída
10 : 3
3 branek
16.2. 17:00
JMZŠ A 1.-3.třída - Bezručata 1.-3.třída
0 : 2
0 branek
16.2. 13:30
Kosatky - JMZŠ A 1.-3.třída
5 : 6
2 branek
16.2. 12:30
JMZŠ A 1.-3.třída - Vendryně děvčata
8 : 3
1 branek
16.2. 08:00
JMZŠ A 1.-3.třída - Tygřice
7 : 1
4 branek
1.11. 06:00
Kosatky - JMZŠ A 1.-3.třída
1 : 14
3 branek
1.11. 02:00
JMZŠ A 1.-3.třída - Vendryně děvčata
8 : 2
5 branek
1.11. 00:30
Ohnivé míče - JMZŠ A 1.-3.třída
3 : 2
1 branek
31.10. 21:30
JMZŠ A 1.-3.třída - Tygřice
9 : 1
7 branek
31.10. 19:00
Bezručata 1.-3.třída - JMZŠ A 1.-3.třída
4 : 2
0 branek
31.10. 17:00
JMZŠ A 1.-3.třída - ZŠ Bystřice A 1.-3.třída
6 : 5
3 branek
31.10. 13:30
JMZŠ B 1.-3.třída - JMZŠ A 1.-3.třída
4 : 0
0 branek
31.10. 12:30
JMZŠ A 1.-3.třída - Tygři
1 : 3
0 branek
31.10. 08:00
JMZŠ A 1.-3.třída - Vendryně kluci
4 : 3
3 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
4. turnaj 2015/16 - výsledky
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
19 : 17
ZŠ Holečkova - ZŠ Holečkova2
10 : 16
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Holečkova2
10 : 16
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
19 : 10
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "A"
9 : 16
ZŠ Holečkova2 - ZŠ Horka nad Moravou
17 : 12
4. turnaj 2015/16 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Holečkova2
3
3
0
0
49 : 32
6
2
ZŠ Horka nad Moravou
3
2
0
1
50 : 44
4
3
ZŠ Nedvědova "A"
3
1
0
2
43 : 44
2
4
ZŠ Holečkova
3
0
0
3
29 : 51
0
Tabulka střelců
Holečkova 1
ZŠ Holečkova
40
ZŠ Nedvědova 1
ZŠ Nedvědova "A"
31
Pavel Ogoun
ZŠ Holečkova
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Zgabaj
ZŠ Horka nad Moravou
1
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.