Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
GOLDEN LEAGUE A 2015
GOLDEN LEAGUE B 2015
GOLDEN LEAGUE C 2015
Rozpis ligy
únor 2015
Březen 2015
duben2015
GOLDEN LEAGUE D 2015
Liga Českého středohoří - starší
Liga Českého středohoří 1 - 3 třída
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 1 modrá skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 červená skupina
LITOMĚŘICKÁ DIVIZE 2 modrá skupina
RHC CUP 2015
Ústecká ŠL mladší 2014/15
Ústecká ŠL starší 2014/15
Zlínský kraj
Lukáš Gutwirth
Škola
ZŠ Pohůrecká
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Počet startů
57
Počet branek
0
Starty
9.4. 10:30
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 2 (Tygři)
8 : 5
0 branek
9.4. 10:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dukelská 1
7 : 8
0 branek
27.2. 12:00
Borovany 1 - Pohůrecká 2 (Tygři)
1 : 8
0 branek
27.2. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 1 (Štiky)
6 : 4
0 branek
27.2. 09:30
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 7
0 branek
27.2. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
9 : 1
0 branek
11.12. 12:00
Grünwaldova 1 (Red Shark) - Pohůrecká 2 (Tygři)
15 : 2
0 branek
11.12. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Dobrá Voda 1
11 : 7
0 branek
11.12. 09:30
Grünwaldova 2 (Piraně) - Pohůrecká 2 (Tygři)
18 : 6
0 branek
11.12. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Pohůrecká 1 (Méďové)
5 : 9
0 branek
21.11. 12:00
Pohůrecká 1 (Méďové) - Pohůrecká 2 (Tygři)
10 : 6
0 branek
21.11. 10:30
Pohůrecká 2 (Tygři) - Borovany 1
7 : 8
0 branek
21.11. 09:30
Rudolfovská 1 (Štiky) - Pohůrecká 2 (Tygři)
11 : 4
0 branek
21.11. 09:00
Pohůrecká 2 (Tygři) - Rudolfovská 2 (Buldoci)
6 : 11
0 branek
14.5. 10:45
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
2 : 3
0 branek
14.5. 09:45
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
6 : 2
0 branek
14.5. 08:15
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Dobrá Voda 3
6 : 2
0 branek
9.4. 12:00
Dukelská 3 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 7
0 branek
9.4. 11:30
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Rudolfovská 3 (Draci)
4 : 3
0 branek
9.4. 09:30
Rudolfovská 4 (Rakeťáci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
3 : 4
0 branek
9.4. 08:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
6 : 2
0 branek
5.3. 13:00
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Borovany 3
7 : 5
0 branek
5.3. 11:15
Dobrá Voda 2 - Pohůrecká 3 (Sportovci)
8 : 10
0 branek
5.3. 09:15
Pohůrecká 3 (Sportovci) - Pohůrecká 4 (Pohůrka)
9 : 1
0 branek
18.12. 10:30
Pohůrecká 4 (Pohůrka) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
1 : 6
0 branek
18.12. 09:00
Grünwaldova 3 (Monstři) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
7 : 6
0 branek
18.12. 08:30
Grünwaldova 4 (Blesci) - Pohůrecká 3 (Sportovci)
0 : 10
0 branek
Zpět
Archivní záznamy hráče
2014/2024
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
duben2015 - výsledky
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE - SRŠNI LITOMĚŘICE
--
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - Lions Třebenice
10 : 18
SRŠNI LITOMĚŘICE - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
--
MAMUTI LITOMĚŘICE - CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
10 : 9
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE - MAMUTI LITOMĚŘICE
10 : 16
Lions Třebenice - SRŠNI LITOMĚŘICE
--
MAMUTI LITOMĚŘICE - Lions Třebenice
22 : 24
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE - CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
16 : 2
Lions Třebenice - CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
13 : 11
SRŠNI LITOMĚŘICE - MAMUTI LITOMĚŘICE
--
duben2015 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lions Třebenice
4
3
0
0
55 : 43
6
2
MAMUTI LITOMĚŘICE
4
2
0
1
48 : 43
4
3
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
4
1
0
2
36 : 25
2
4
SRŠNI LITOMĚŘICE
4
0
0
0
0 : 0
0
5
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
4
0
0
3
22 : 50
0
Tabulka střelců
Tomáš Král
CHICKADEES 2 ČÍŽKOVICE
96
Vít Kozel
CHICKADEES 1 ČÍŽKOVICE
70
Martin Melen
SRŠNI LITOMĚŘICE
67
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.