Hrajte miniházenou
archiv 2012 / 2015
Archiv
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga "mladší"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická školní liga "starší"
Olomoucká liga mladší
Olomoucká liga starší
O pohár starosty Prosenic
Senická ŠL
Velkobystřická ŠL 1.
Velkobystřická ŠL 2.
Žeravická ŠL I.
Žeravická ŠL II.
3 Kostelecká školní liga C
3 Kostelecká školní liga D
3 Litovel A
3 Litovel B
4 Kostelecká školní liga A
4 Kostelecká školní liga B
5 Litovel A
5 Litovel B
5 Litovel C
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Petra Smutná
Škola
ZŠ Kamenice nad Lipou
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Počet startů
24
Počet branek
31
Starty
6.12. 12:30
4. a 5. třída - Počátky A - 4. a 5. třída - Kamenice n.L. A
8 : 15
0 branek
6.12. 11:00
4. a 5. třída - Kamenice n.L. A - Studená A
2 : 10
0 branek
6.12. 10:00
4. a 5. třída - Jarošov n.N. A - 4. a 5. třída - Kamenice n.L. A
5 : 8
0 branek
6.12. 09:30
4. a 5. třída - Kamenice n.L. A - 4. a 5. třída - Žirovnice A
12 : 7
0 branek
16.6. 15:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
14 : 5
2 branek
16.6. 14:30
1. - 3. třída - Jarošov n.N. B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
6 : 8
1 branek
16.6. 12:30
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Počátky B
13 : 4
4 branek
16.6. 11:00
Jarošov n. N. C - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
6 : 17
3 branek
16.6. 10:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Žirovnice B
17 : 9
1 branek
1.6. 15:00
1. - 3. třída - Počátky B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
3 : 10
5 branek
1.6. 13:30
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - Jarošov n. N. C
10 : 0
1 branek
1.6. 12:00
1. - 3. třída - Žirovnice B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
6 : 6
2 branek
1.6. 10:30
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
8 : 2
2 branek
1.6. 09:00
1. - 3. třída - Jarošov n.N. B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
3 : 6
0 branek
8.12. 15:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Počátky B
4 : 1
1 branek
8.12. 14:30
Jarošov n. N. C - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
1 : 3
2 branek
8.12. 12:30
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Žirovnice B
3 : 6
3 branek
8.12. 11:00
1. - 3. třída - Jarošov n.N. B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
3 : 6
2 branek
8.12. 10:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Strmilov B
3 : 1
2 branek
1.12. 16:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Žirovnice B
4 : 10
0 branek
1.12. 13:30
1. - 3. třída - Jarošov n.N. B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
7 : 7
0 branek
1.12. 13:00
1. - 3. třída - Strmilov B - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
3 : 7
0 branek
1.12. 11:00
1. - 3. třída - Kamenice n.L. B - 1. - 3. třída - Počátky B
9 : 5
0 branek
1.12. 09:30
Jarošov n. N. C - 1. - 3. třída - Kamenice n.L. B
2 : 8
0 branek
Archivní záznamy hráče
2014/2023
2014/2022
2014/2021
2014/2020
2014/2019
2014/2018
2014/2017
2014/2016
2012/2015
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.